Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://1url.cz/StVtl

    *4*
  • Proč to delaji inženýři,doktoři.....vždyť my jim chceme chudáčkum pomocí.!
  • *1* *1* *1* A zase z nás děláte blbce. Když to neudělají pisálkové tak musíme my.
    http://blokprotiislamizaci.cz/londynsky-zabijak-je-islamsky-kazatel-abu-izzadeen-hluboce-verici-muslim/
  • volte SPD a Okamuru, ten jediný má ve volebním programu, že MUSLIMY nepustí přes plot.A referendum o vystoupení z EU
    • Okamůra je populista, nic víc.
      • Pan Tomio Okamura je snad jediný realisticky uvažující politik na území Bohemie!
      • Ču... ráč... ku... *12*
  • Takže Velká Británie se nám chystá osamostatnit. Bylo potřeba přitlačit na pilu poslušnosti a vztyčit varovný prst, připomenout, že i jeden útočník dokáže pěkně zamávat ekonomikou. Co když těch negramotů použijeme více? EU tím pádem je "finito" i beze zbraní a již podlehla těm, kteří tahají za nitky. Doufám, že to Velká Británie ustojí a nepodlehne stejně jako naši politici a zločinci z EU.
  • to je jen nemocny clovek je frustrovany tim ze Trump zakazal tablety a notebooky v letadlech z muslimskych zemi tak ho to nastvalo a vubec v zivote se mu nedari, ale je to nemocny clovek nemely by jste hned odsuzovat vsechny muslimy.... tak to jsou zpravy ze Seznamu: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zive-z-londyna-po-dalsim-teroristickem-utoku-29285?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
    *11* *11* *11*
  • Proboha lidi....vzpamatjte se za včasu až tady budou už bude pozdě jsou to opice které po sobě ani neuklízí výkaly hnus..Znám je protože jsem tam žil.....Dostaneme se do doby středověku a nebude návratu!!!! ! Ti takzvaní chudáci kteří utíkají před válkou jsou teroristi kteří nás chtějí porobit...Jen stačí sledovat záběry z televize z oblastí kde se ....bojuje všude rozbité budovy ...domy-....jen dráty a zoufalství...ale oni jsou zvyklí takto žít!!!!To chtějí i u nás...tak že zapomeňte zahrádkáři...holubáři....včelaři a ve finále i rybáři. na řeky plné ryb....bude tu jen svoloč bez mozku která chce zabíjet...neví proč nevi zA CO ...JEN PROSTĚ CHCE VÁS ZABÍT,,......
  • Tak nějak nechápu o co tu jde....v zemích muslimů kde jsem byl ....tak nikoho nezajímá jestli jste bílej zelenej nebo modrej....oni prostě zabíjejí samy sebe...je to takovej folklor jako když u nás mají hasiči soutěž kdo je lepší tak toho u nich podříznou ....dobrý ne? *1*
  • Zhruba před dvěma léty jsem pozval na chalupě souseda na skleničku, možná na dvě ? Po jeho dochodu jsem začal postrádat mobil, který ležel na stole. Ráno jsem tedy navštivil souseda já a zjistil, že můj mobil leži na jeho stole. Soused krádež odůvodnil tím, že se domníval, že je jeho. A od té doby se sice se sousedem zdravíme, ale domů si ho raději už nikdy nepozvu. Vzal jsem si ponaučení a zloděje si od té doby již domů nezvu. Proč jsou někteří lidé (politici) nepoučitelní ? Sami si opakovaně zvou vrahy svých zaměstnavatelů (voličů). Jsou snad hlupáci ?
    • A soused se jmenoval Chálíf ahmed mudžahid ----------soused!
    • Vaše sexuální zážitky se sousedem se k této diskuzi moc nehodí. *7*
      • Asi můžete mít pravdu, ale toliko za předpokladu, že nerozumíte lidovému pořekadlu "chytrému napověz - hloupého kopni".
  • Angličané vědí co dělají, když odchází z obludného spolku EU. Zanedlouho z teroristických činů budeme natolik oblblí, že už to ani nebudeme vnímat. Akorát čekat, kdy to vybouchne vedle nás, nebo si do nás jenom tak někdo píchne kudlu, nebo srazí na chodníku. Krušné to časy nachystali pro Evropany eurohujeři Merkelová a spol. A zatím pořád bez trestu, přestože v podstatě smrt všech těch stovek obětí padá na hlavu Merkelové, Hollandeho, Junckera, Tuska a spol. Snad se jednou dočkáme, že viníci těchto krutých teroristických "hrátek" budou skutečně potrestání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit