Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou články a ty titulky já myslim, že ten jégl patří k té skupině lidí co zastávají jakoby většinový názor, ale dávno ztratili kontakt s realitou a jakmile se někdo odlišuje od jejich omylovských představ, tak se ho snaží kompromitovat svým přiblblíkovským způsobem. Donald Trump je dobrý řeká věci na rovinu a to tyhle poplety a zmatkaře jako je jégl štve. Ať nám jégl radši napíše, jak je to třeba se sobotkovo obviňováním Andreje Babiše, kde jsou závěry velkého vyšetřováním jeho prohřešků. Nic neudělal akorát jégl tu několik měsíců lhal. Je to lhář *16* a *12*
    • Tak tohle není M. Kalousek... to je Andej Hrabiš... ruský trol.. je to psané nějak československy...
  • ... o jakém kopru, na druhou stranu, nereagují na to ani zdejší špičky, tak je asi článek na 2 věci :)))
  • "A pokud jste třeba Američan a dostanete nabídku na kompro od ruské vlády, nebo vůbec od Rusů, je to na pováženou. V takovém případě by měl řádný občan kontaktovat federální policii (FBI)."

    Nechápu, proč by mělo být na pováženou, když dostane Američan kompro od Rusů. A co kdyby dostal kompro od Kanaďanů, Francouzů, Němců, Rumunů, nebo od Čechů? Bylo by to taky na pováženou? Já myslím, že je rozhodující, zda je údaj pravdivý, korektní a přesný. Pokud ano, Amíci by měli být rádi, že se to včas dozvěděli a mohli tato fakta brát v úvahu při volbách. Přece když je někdo např. vrah, tak to není dobrý člověk jen proto, že o tom zatím nikdo neví.
    Já nevím, ti naši a američtí novináři jsou nějací divní!
    • Tvoje argumenty jsou fiktivní.. co kdyby.. a to je zásadní omyl..... je to přesně v KGBáckých intencích.. posbírám citlivé informace o druhém.. a nemusí být, jak píšeš, zrovna vrah. Je hodně divné, když od přirozeného konkurenta.. někdy ideového nepřítele získává mocichtivá skupina informace k očernění politického protivníka. Takto probíhá totiž informační válka a v ní jsme... A zaručené informace mohou mít hlavně manipulativní charakter.. Takže se spojím s kýmkoli, abych získala moc? Navíc schovávat si, jak píšeš, kompro materiály na časy, až se mi to bude hodit.. ne pro spravedlnost a průhlednost v politice, ale pro získání svých mocenských cílů... to fakt smrdí... A padouch americký se vždy spojí i s padouchem ruským, protože mají jeden zájem... a to je moc... a ta nese peníze.. než se potom v závěru pustí do sebe...historický příklad...? např.. Hitler a Stalin
      Tím nechci napsat, že každý rus či američan je padouch..., padoušství je špatná lidská vlastnost.. proto pozor na padouchy.../u nás rozuměj Babiše/
      • Rusko není žádný protivník, Rusko se neustále a opakovaně, zatím marně, snaží být pro EU a USA partnerem. EU má partnerství a korektní vztahy s Ruskem od USA zakázané a USA tyto korektní vztahy nechtějí, neboť to tam má pod palcem pár psychopatů, kteří sní o zničení Sovětského svazu, i když ten už dávno neexistuje. A proč sní o zničení Ruska, Číny, Íránu a Severní Korei? Protože jim v palicích neustále straší zavedení "nového, světového řádu", to je absolutní dominance ve světě a jeho totální ovládnutí bez jakýchkoliv kompromisů.
        Už se těším, až mě zase někdo s lehkým despektem obviní, že jsem vyznavačem různých zednářských a iluminátských teorií, neboli, že jsem blázen. To je totiž standardní postup proamerických či přímo amerických demokratů, jako např. Jiří Dienstbier mladší.
    • Néééééé... podle Jégla je špatný ten kdo vyzradil Jéglově ženě, že jí podvádí.. Z toho parchanta třeba vytřepat duši a pak se vrátit k ženě jako hrdina, který opravil problém s ukecanýmy známými a sjednal spravedlnost a nechat se láskyplně obdivovat jaký že to je správný chlapík :D ---


      PS: jojo, ty emaily jsou očividně docela problém... škoda že se nedaří vytřepat nic lepšího :D
      • ... je mi tě líto, ale tvá tupost mi rozhodně neva, blbe :)))
    • Protože Rusko je ovládáno fašistickými vládci a usiluje o ovládnutí světa.
      • josef.servit.9
        Tak se chová absolvent VUMLUCIA! Cenzor to smázne a prolhaná USA bude nadále tlachat McCainovy lži! PROČ chcete válku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit