Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohu  se prosím zeptat, jak často dáváte ženám a přítelkyním řezané květiny? 

    • V poslední době jsem si oblíbil posílání květin kurýrem.
      Ušetří to čas a pro ženu je to ještě větší překvapení když ji najedou zavolá
      někdo, že jí veze květiny. K tomu se dá přiložit i vzkaz, je to super cesta,
      jak hravě vyřešit dárek na jakoukoliv příležitost. 

      • Poslání květin kurýrem to musí být docela dost drahá sranda nebo se pletu? 

        • To právě vůbec není. Objednával jsem to vždy přes https://www.florea.cz/produkty/kytice-100-ruzi-1 , kde mají lepší ceny než v květinářství a doručení od 1500 korun je zdarma. Vždy spolehlivě a rychle dodáno, já jsem byl vždy spokojený. 

  • ještě v článku chybí kolik berou ty chudáci co tam dělají
  • Je žádoucí, aby se zvýšil podíl spolupráce afrických zemí se zbytkem světa. Aby se africké ekonomiky stabilizovaly a produkovaly namísto běženců kvalitní zboží.
  • Co vím,tak v africe na valentýna dostávají ženy akorát klackem přes hrb,za to že mají málo spocená záda od práce,pááč afričtí kuleváloši se flákaj někde po evropě *15*
    PS, ale věřím,že se najdou i vyjímky *3*
  • No nevím, tohle je nějaké tmavé srdce, moje "Evropské Květinové Srdce" tráví každé odpoledne Ládví v Praze v místním květinářství *1* *14* *14*
    • tak to teda si u Tvýho srdce nejspíš občas kupuju kytky pro moje srdce... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit