Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím,že to je první kompetentní ministr p.Fiala a ta kreatura Dobeš by měl mlčet a měl by být rath,aby nešel za Rathem do Litoměřic mohl by ho seznamovat s prostředím vazby.V normální zemi by tam již byl.Konečně se Nečasovi podařil první ministr.Teď by měl vyměnit Kalouska za někoho kompetentního.Proč budu radit zadarmo.
    • Rádoby psycholog bachař Dobeš může pomáhat Rathovi, aby k té své psychopatii ještě nedostal vazební psychózu. A může být ráth, že nemusí zaplatit tu škodu způsobenou zablokováním přísunu peněz z Evropských fondů. A ať také ráth, že neskončil ve vazbě s Rathem. Zatím.
      • Di se už vysrath, kozle. Budeš stejný hovnivál jako Dobeš *12*
        • Děkuji, ale už jsem byl. Ale musím Tě zklamat, nejsem ani bachař ani nemíním být ministrem, A zatím jsem moc ráth, že nejsem Rath, ale živím se poctivě. *3*
  • Já bych pana exministra Dobeše stáhnul do jeho přirozeného prostředí, tj. do kriminálu. Tam by mohl přemýšlet o vyhozené miliardě za nesmysl zvaný státní maturity. *12*
  • Dobeš by měl mlčet, odchod navlík na svou lásku k učitelům, a tím zastínil prošvihlé
    velké prachy v dotacích ! Bídnej exministr !
  • Někde jsem četl, že prý bachař Dobeš byl nejlepší ministr školství. *1*
    • Dobeše za nejlepšího ministra školství prohlásil Klaus.
      • No jo, asi Kikinu pěkně plácal po pr*li. On to prý má rád. *1*
        • Ňák to důvěrně znáš, nejseš náhodou Kikínek nebo Kikíšek ?
    • někdy i děti bachařů bývají nejlepší ve své partaji *10*
  • Může za to Kalousek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit