Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se také snažím ve svém životě neustále posouvat. Přijde mi, že jsem se pořád ještě nenašla. Nedělám to, co by mě 100% bavilo a naplňovalo. Zkusila jsem si proto koupit autdioknihu Ještě to promysli a mám zálusk ještě na další audioknihy, tak snad mi pomohou se posunout dál, jak si od nich slibuju :-) .

  • Pane kouči, vy jste ale hlava!
    Mne by to snad ani nenapadlo, čím vším živ jest člověk.
  • co je t za nesmysl o minulém režimu, psychiatrické nemocnice byly a to ve větším očtu nežli dnes, pedagogickopsychologické poradny jely jako dnes, v některých školách kromě vlastního zubaře meli i psychologa....
  • V naprosté většině případů se jedná o komerční produkty, sračky, možná zajímavě vyhlížející, leč přesto bez jakékoli užitné hodnoty, určené jen ke zvýšení životní úrovně autorů. Zbytek jsou vyloženě podvodné pokusy hochštaplerů typu Kirše a Čmolíka o okradení důvěřivců.
    Kupujte knihy, které vám nic neřeknou, zaplaťte kurzy a přednášky, které jsou na nic, a připadejte si, alespoň na chvilinku, in :-DDD
    • Většinou se ve firmách na těchto akcích nejedná o rozvoj zaměstnanců, ale jejich zlomení a donucení k poslušnosti. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit