Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by komunisté chtěli národu skutečně prospět,tak by udělali předčasný sjezd strany.Tam vykopali všechno co se jim vyvaluje u koryt.Včetně Filipa.A nahradili mladou tvrdou levicí s reálným levicovým programem.Pokud vedení komunistů,zkusí se nadále držet koryt a voliče ohlupovat,tak uvedené,hodně rychle,skončí vybitím všech současných komunistů.Prostě oni už vyšli z módy.Každá vláda,ve které by byli komunisté a místo svižného splácení dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky hodně bolet,nadále zadlužovali zemi,tak to potom komunisté budou ti první,které budou kati odporážet na katovské mučírně.
  • Pokud by komunisté chtěli národu skutečně prospět,tak by udělali předčasný sjezd strany.Tam vykopali všechno co se jim vyvaluje u koryt.Včetně Filipa.A nahradili mladou tvrdou levicí s reálným levicovým programem.Pokud vedení komunistů,zkusí se nadále držet koryt a voliče ohlupovat,tak uvedené,hodně rychle,skončí vybitím všech současných komunistů.Prostě oni už vyšli z módy.Každá vláda,ve které by byli komunisté a místo svižného splácení dluhů i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky hodně bolet,nadále zadlužovali zemi,tak to potom komunisté budou ti první,které budou kati odporážet na katovské mučírně.
  • Usmolenej cikán tady zase řádí pod přehršlí nicků, zabte už toho dobytka!! *16* *12* *12*
  • Zeman vlastně u voleb ani neměl soupeře, to šišlající nevzdělané a ochrápané nic přece nemohlo ani ve snu ohrozit chytrého inteligentního a vtipného pana ing.Zemana.... *14* *14* *14* *14*
  • Rusové zachránili cikána Pištu před plynem, jinak by se nyní vznášel vesmírem coby atom uhlíku!!
    • Rusové ne, to jeden dozorce řekl: "Toho tam nezavírej, ten mi pucuje holínky!"
    • Chemie není tvoje silná stránka.
  • A proto budeme volit komunisty, jedině ti nás můžou vyvést z obrovského marasmu ve kterém se nacházíme. *14*
    • Kolik vás je, chudáci?
      • Pět milionů!!
        • Kecáš, tolik pitomců v ČR není!
  • Až vychcípají všichni komunističtí teroristi, nebude na světě hladu, ani válek!
    • Doufám, že si zadavatelé reklam u Tiscali všimli, co je to tu za humus! A to možná ještě nevědí, že to dělá redakce pro zvýšení návštěvnosti!
      Potom možná vychcípají všichni provokující pisálisti hladem a nebude válek!
    • Ty chcípneš dřív !!!
    • Milý Honzo, jen pro tji informaci a doplnění vzdělání, Tě musím informovat, že komunistický teoretik a šiřitel myšlenek komunismu pan Karl Marx, byl v roce 2006 vyhlášen v Německu v soutěži největší Němec všech dob, jako 3. největší Němec. A co Ty, jsi nejlepší aspoň v domě v ulici ve čvrti ve městě? Doporučuji Ti , vzdělávej se hlupáku.
      • Dementos komunistos absolutnos!
      • Vašnosto,kdyby Marx tušil,co s jeho učením vytvoří ta zločinecká sebranka
        spolčená v gangu,který si říkal komunisté,že budou mít na svědomí tolik milionů
        obětí,že Hitler je proti nim břídil,tak se raději s Engelsem upil k smrti!
        • Neplácej tu nesmysly, nedouku. Určitě demokracie v současné podobě je vrchol filosofie a pod vedením USA jí ještě zdokonalíme a vnutíme (a to i silou) i těm co o ní nestojí.Sem tam nějaká válka, sem tam nějaký mrtvý v zájmu demokracie dle USA přece nevadí (např. Irák, Afgánistán a hlavně bombardování Bělehradu - dle největšího demokrata v česku a přesčeného pacifisty Havla - humánitární bombardování). Co je tedy na uplatňované demokracii tedy tak příkladné? Viz Egypt, Libie, Alžír, Sýrie atd.
          • Jak ti to říci po vašem,tak nějak lidsky ,po soudružsku,aby to i blb pochopil-
            Huš,huš!
            • Nevyhodili Tě náhodou ze strany? Nejsi Ty náhodou tak trochu zhrzený a celoživotně ukřivděný soudruh? Zkus si znovu podat přihlášku. Třeba Ti již odpustili bývalý soudruhu.
  • Ať žije a vzkvétá KSČM !!! Jediná záruka důstojného života obyčejných lidí.
  • ... nevím, jak to kdo vnímá, ale mě by bylo z Filipa a spol. k blití i po 10 Nečasech :)))
    • No já zase nevidím momentálně nikoho směšnějšího, než je Nečas, nikoho bezpáteřnějšího a lživějšího než je Kalousek a nikoho hloupějšího než je Němcová.
    • jsi hnus a vred této spolecnosti
  • Upozornuji zůčastněné na ubohou kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo Komunisti jsou zločinci, fleck, mirka, jirka, Honza, Alenka, pepa, Ransdorf, kastrovanej fidel atd. dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama.Pozor na tohoto bezpáteřného lotra gaunera a křiváka.!! Nedělejte mu radost tím že na něj reagujete.!
    • No, mne Pišta nerozčiluje, ale baví mi ty jeho výmysly, jako např. "nadčasová a nadhmotná" pravidla, nadřízená i Ústavě a podobně...takže se chechtám. Používal jsem nick Honza, ale on krade nicky a píše pod nimi kraviny, tak používám jeho "tečku", ono z textu už čtenáři poznají, kdo je Pišta a kdo ne. Opakuje stejné fráze a tím je bezpečně identifikovatelný...
      • Taky to tak dělám, soudruhu.
        • Jenom soudruh může oslovovat soudruha, to nevíš pitomečku? Ty ale na soudruha nevypadáš, spíše na spolupachatele, a ti se mezi sebou oslovují "KÁMO", flecku!
    • Ano, jsem to já. Ale já to musím dělat. Oni mně za to platí. Všem slušným lidem se omlouvám.
      • Kdo a kolik, soudruhu? Ještě přibírají?
    • ... zde není včetně tebe nikdo, na koho lze reagovat, jenom vůůl by takto ztrácel čas :)))
      ... dovolil jsem si tuto výjimku, případné duchaplné reakce mám již teď u prde*e :)))
      • Ztratil jsi čas, V O L E ! Příště nedělej vyjímky, nebo budeš korunovanej!
    • trapný komentář *4*
      • Pro tebe zmetku, jelikož jsi další nick tohoto nedomrlého cikána!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit