Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono je fakt, že fašismus tady nikdy nebyl, takže komouši byli určitě horší než fašouni. Ale spíš to vypadá, že si ten mameluk plete fašisty s nacisty.
    • Jako režim ne, jako Národní obec fašistická ano.

      Národní obec fašistická byla česká fašistická strana v období první republiky a krátce i za druhé republiky. Byla založena v roce 1926. V jejím čele stanul ředstavitel československých legií v Rusku, hrdina bitvy u Zborova a bývalý náčelník československého generálního štábu generál Radola Gajda, který ve funkci vůdce strany zůstal až do jejího zániku v roce 1938. Strana nikdy nedosáhla významného politického vlivu, v parlamentních volbách v roce 1929 kandidovala jako součást Ligy proti vázaným kandidátním listinám, která získala tři poslanecké a jeden senátorský mandát. Ve volbách v roce 1935 kandidovala NOF samostatně a získala šest poslaneckých mandátů.

      Národní obec fašistická se inspirovala italským fašismem, který přizpůsobovala českým podmínkám. Požadovala silný národní stát založený na korporativním principu, vystupovala též výrazně protiněmecky. Československý fašismus se stavěl nad třídy a požadoval podřízení osobních a třídních zájmů potřebám národa, což vyjadřovalo heslo „Blaho vlasti budiž našim nejvyšším zákonem“. Fašisté uznávali existenci společenských tříd, „spočívajících na podkladě kvalit každého individua“. Na tomto základě chtěli vybudovat nové mravní prostředí národa a změnit organizační podstatu státu. Cílem bylo vytvoření národního stavovského státu, řídící vše v obecném zájmu. Za hlavní příčinu zla považovala NOF systém, v němž mají hlavní slovo předsedové politických stran, kteří získali rozhodující vliv díky „nemravnému systému vázaných kandidátních listin“, demoralizujícího veškerý politický život a následně korumpujícího zákonodárné sbory a ovlivňujícího i chod státní správy. Podobné metody podle fašistů pronikly i do obchodu, umění i vědy a stát se přes veškeré lidské a materiální bohatství utápěl ve vnitřní krizi.

      Více na:
      http://revolta114.blogspot.cz/2014/03/narodni-obec-fasisticka.html
  • tasva
    Podívejte se co delali nemci a dnes jim lezeme do zadni casti tela a tak to pokracuje dal.Myslim,ze ti co zustali v mensine ve volbach by se s tim meli smirit.Me se tez nelibyli predesli vladcove a nepsal jsem o nich sproste.Hold musite pockat na dalsi volby ale je treba najit poradneho kandidata. *3*
  • ... zdegenerovaný primitiv "Asi tak" je bezkonkurenčním d*mentem měsíce :)))
  • Jak jsou lidi hloupí sotva 30 let od plysaku a uz VETSINOU ZVOLENY prezident LEZE NA SJEZD KOMANCU *1* *1* CO JSTE SI ZVOLILI TO MATE H*VADA
    • velká písmena velká slova.... A to vy tam u chlívku na dvorku jste všichni takoví myslitelé? A už chodíš i na velkou? No to musíš. Ono ti to pak leze do hlavy, víš?
  • Odkud se to bureš učí, tak rychle měnit "své" názory ? Politik od politika :-)
    Pocit moci je mrcha *14* *14* *14*
    • ještě jsem to ani nedopsal a už 4 mínusy :-)))
      na ambasádě zřejmě nedrží neděli :-)
      Zřejmě vám tam dobře platí *14*
      • Jistě ne tolik, co tobě Tiscali Sajmone
  • Nejvíce je nebezpečné vedení ČT žumpa Digi zpravodajství.
    • pro vás ruské kolaboranty určitě
      • Kdo neskáče není Čech,hop hop hop,hópni z okna amíkům do (.)
  • No je to hlavně politik tak že ví co dělá.
    Na rozdíl od diskutujících.
    • ANO, naši politici vědí, co dělají :-))))))))
  • Místo, aby šel uctít památku hrdiny českého národa Berana, leze na sjezd komunistů. To je náš prezident *14* *14* *14*
    • Onajnovat nad kostmi zemřelého,ktery už nemluví a nic nezmění obzvlášť po 30letech je ztráta času. Pako
    • Berany, berany duc Sajmone, ty si do tý mumie ale zaláskoval
      • Ovar není, žádná mumie, i když tak vypadá, tak bacha!
      • zemana teda nemusím ale chlapa, který je rovný a nelže, to je pro mě hrdina. A hrdiny národ potřebuje, aby byl národem.
        • A jakýho zemana myslíš Sajmone? Víš co jich bylo ...
          • tady žije jen jediný zeman :-) I když na Hradě.
  • Milanox
    bývalý agent kontrarozvědky: Miloš Zeman je vysoké bezpečnostní riziko. Andrej Babiš je to samé. Já se s tím netajím. Sám osobně jsem přinesl několik zpráv, kdy Miloš Zeman, ještě jako premiér, navštěvoval třeba řeckého miliardáře Prusalise. Já jsem do jeho sídla a vazeb zpravodajsky pronikal a přinášel jsem ověřené informace o tom, jak vysoce nebezpečný člověk to je. Miloš Zeman, ač věděl, co je to za figuru, tak tam jezdil, ještě se tam u toho opíjel. Samozřejmě jsme to zdokumentovali, nafotografovali, se všemi lidmi, kteří se tam scházeli, s Ludvíkem Zifčákem a ostatními. Miloš Zeman je pro mě veliké bezpečnostní riziko, včetně lidí, kteří jsou kolem něj, a velmi těžce nesu, že to tak je.
    • Je to fajn vědět, že náš pan prezident Zeman nikdy nebyl spolupracovníkem STB, viď?
      • KOukám že tady zase bleješ podvodníku to opravdu nemáš lepší práci hnído jedna komunistická
    • Doufejme, že se příroda postará sama...
    • A teď houno s tím uděláš moulo
      • Milanox
        a takoví hlupáci volili Zemana.... a těch ale je...
        • tasva
          Tech hlupaku bylo pres 51% a tech chytrych bylo min.Prvni se divejte co jste nasadili do voleb.On za rodice nemuze ale studovat za penize obcanu mu nevadilo?Jen se zeptejte kdo mohl studovat?
  • Nepřeji nikomu nic zlého, ale volačo sa šušká? Proč ožralý Ovar nedodal lékařskou zprávu? Na každém šprochu pravdy trochu..?! Vydrží do švestek?
    • Udržovat tuhle podivnou směs alkoholu, dehtu a sádla při životě musí být z lékařského hlediska dost náročné a lékaři jsou taky jenom lidi. Podle toho, jak se chová, má už dávno po expiraci ...
    • šprochu pravdy trochu tak že Havel byl skutečně nastrčený komunisty
      • A to ožralé prase dnes je nastrčeno rusáky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit