Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby to ten Kim nenechal padat na cizí území a vody,tak je mi to fuk,vzdyt i Pákistán a Indie mají též atom.
    • naštěstí ty "vidle v hnoji" nemáš vliv absolutně na nic *15*
      • Hlavně že ty máš vliv na záchodky v Tiscali....Ty řediteli Zeměkoule
  • To bylo řevu kvůli radaru v Brdech. Mohli jsme ho mít zadarmo a teď ho budeme budovat za svý.
  • vyvíjet prostředky pro svou obranu. Všichni velmi dobře ví, že jen vlastnictví jaderné zbraně udrží Ušáky na uzdě, jinak pod různými záminkami vtrhnou kamkoliv a okupují a okupují...
    • Atomovka je obraný prostředek ? A v rukou toho mutanta je to šílenost. Zbroják taky nemůže mít kařdý.
  • ivislo
    Všechny země disponující atomovými zbraněmi si dělali testy a nepamatuji se na žádný takový křik .Situace se změnila když KLDR šlápla americe zaslouženě na kuří oko.
  • ovšem veselejší by bylo, kdy jste tlustého korejského pašíka zhasli. Nikomu nebude na světě chybět bude veseleji. A zejména to je vhodné. Takové tlusté prase nemá nárok .....
  • zbabělé USA si troufnou jenom na slabé státy
  • Když vidím a slyším co udělali USA v Iráku, Libyi, Sýrii atd. tak se ani nedivím Severní Koreji, že jedná tak jak jedná.
    • Konečně rozumný názor emane.
    • soudruhu BTW, to že kopeš za KLDR je tvůj problém, odstěhuj se tam *15*
      • ... idioot z redakce zakrákoral :)))
      • soudruhu BTW...
  • Vystupování Severní Koreje je jasnou ukázkou, jak je OSN včetně Bezpečnostní rady naprosto k ničemu, když si neumí poradit s jedním chudým, až žebráckým státem. ´´Nejhorší na věci je, že kdyby někdo chtěl potrestat tamní politiky, tak potrestá samotný národ. I když si myslím, že by i ten potřeboval vyšlahat pořádně kopřivou, protože všichni je až chorobně podporuji. Pokud tam nezakročí Čína a Rusko, problémy ustanou jenom vojenským zásahem.
  • Jsem jen zvědavý,jak dlouho ty provokace bude snášet i Čína a Rusko.Vždyť mají to korejské selátko za rohem a nikdy nemohou vědět co mu střelí v kebuli.Vždyt se na něj podívejte.
    • Selátko je, na rozdíl od tohohle mutanta, užitečný tvor.
    • korea je pro ně nárazníková zona
  • Včera ráno ČRO tvrdila že se nic nechystá.Večer se dovíme že byla odpálená raketa.Když KLDR tvrdí že dolítne do USA tak je to lež ,když to teď tvrdí USA je to pravda.
    A nej na závěr KLDR celou dobu chce aby USA sedlo k mírovému stolu a podepsalo po desetiletích mír.No ale to nechce USA.
    Tak a teď babo raď.
    • Mír by musela podepsat Jižní a Severní Korea mezi sebou, ty jsou stále ve válečném stavu.. USA v korejské válce figurovaly jen jako vojska OSN, spolu s Brity, Francouzi, Indy atd.
      • Omyl KLDR s USA je též v příměří.
        • někdo říkal , jo ?
    • mám stejný, sovětský názor *3*
      • jaký názor? to byl dotaz a polemika kdo a jak předkládá zprávy a svou pravdu.
        • přesně tak, byla velká chyba, že se CCCP rozpadlo *3*
          • já jsem debileček,sorry občas mi to ujede
          • Méně chlastej
            • já sice zenana volit budu ale nesouhlasím vždy s jeho kroky.Zemanovec jsi tedy jen ty
            • proč? jsem Zemanovec, jako ty *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit