Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zasrřel svého Pištu..!
  • Můj president je Zeman!!!
    • No, jak myslíš. *1*

      Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování zaveden dne 22. 11.1983:
      Registrační číslo: 27296
      Krycí jméno: MAN
      Příjmení (název): Zeman
      Jméno: Miloš
      Datum narození 28. 09. 1944
      http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
      • Už jsem ti jednou psal, že tím nikoho nedojmeš a změň konečně téma. Když už máš tu potřebu opravdu někoho vytočit tak použij aktuální téma o obnovitelných zdrojích, např. solární elektrárny, kdy vybraným VIP jedincům platíme my všichni nehorázné peníze. Můžeš to zde vychvalovat do nebes a určitě na to nachytáš dost naštvaných, kteří ti za to budou nadávat víc než na nějaké neaktuální svazky STB, plné starých nezajímavých dědků a mnohdy dávno zemřelých. Tvoje současná témata provokací jsou již dávno přežitá, tečko.
  • Klaus se omlouvá občanům za své činy, viz video:

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=773296#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4
  • Opravdu, ale opravdu půjdu konečně do řiti, vážení spoluobčané. Pokud mne potkáte v kterémkoli koutu, tak či onak mne nakopejte pořádně do rozkroku. Váš Václav Klaus, já kikina s vetknutým narcisem do vlasů.
  • Položili věnec a tatíček Masaryk, když uviděl ty dva lumpy, lháře a zloděje, tak rotoval v hrobě až lítala hlína na všechny strany *1* *1* *1*
    • Klaus se choval jako diktátor a teď leze, ten smrad k hrobu Masaryka? Co si to dovoluje, okradl celý národ a ještě nás nutí, abychom mu děkovali §§§?
  • Akt byl moc hezký, jen účastníci se mi vesměs nelíbili. Mohla by se to stát hezká tradice, chodit k hrobu k prezidenta zakladatele. Dobrý. *4*
  • Dole pod článkem je napsáno, že Hácha byl herec. Tiscali zasejc boduje.
  • Měli ten hrob otevřít a přihodit tam ještě toho blbce Klause. *1*
  • Viděl jsem to, zvládli to dobře.
    • Je to urážka památky T. G. Masaryka, že mu ta tam ti dva gauneři dali věnec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit