txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (10 příspěvků)

 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

  Hniska se vyplavila,americká děuka.

  18.5. (3 dny)
 • Livie (skrytý)
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  Kdyby u nás byl prezident jako Kiska, tak vláda už má dávno podporu sněmovny. jenže tenhle náš prorusák se už nezmění. Starého psa nové kousky nenaučíš.

  16.5. (5 dnů)
 • Věra (skrytý)
  5 se líbí, 5 se nelíbí

  No tak to vidíme, oblíbený Kiska sám končí a ten náš ruský trotl bude chtít kandidovat i potřetí..Čert ho vem!

  16.5. (5 dnů)
 • 3 (skrytý)
  2 se líbí, 3 se nelíbí

  Kiska? *11* *11* *11*

  16.5. (5 dnů)
 • vitastrnad tiscali.cz
  12 se líbí, 4 se nelíbí

  Myslím si, že si Slovensko oddychne, až tento prozápadní prezident odejde do důchodu. Nemyslím, aby byl provýchodní. Ale patřil mezi ty, kteří bezdůvodně štvali veřejnost proti Rusku, chtěl na Slovensku přítomnost vojsk NATO. A přitakával na mnohé lži, šířené po světě Amíkama. Což by bylo velmi nemilé.

  15.5. (6 dnů)
 • Míra Kalousek (skrytý)
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  Po této zprávě propláču celou noc.

  15.5. (6 dnů)
 • Hmm (skrytý)
  6 se líbí, 7 se nelíbí

  "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého" pravil klasik už v 19.století.

  15.5. (6 dnů)
 • Ivo (skrytý)
  4 se líbí, 4 se nelíbí

  Já si zase myslím, že si oddechne Česko, až ten ruský místodržící a kolaborant Ovar zmizne.

  16.5. (5 dnů)
 • kritik (skrytý)
  7 se líbí, 5 se nelíbí

  Tento nemastný ,neslaný prezident mi nebyl tak sympatický jako buldok Fico.U nás mám raději Babiše než Sobotku i když není bez chyb,ale pro ČR může vykonat dost dobrou práci jako by asi vykonal Štefanik pro Československo.Dějiny jsou někdy kruté,když je nezná vlastní národ a vrací se o 100 roků zpět jako to předvedl Havel s chátrou a vrací se do prvorepublikové žumpy.Doufám,že Babiš v Rakousku naváže takové vztahy,že opět vznikne velká říše,která bude v Evropě protiváhou Bruselu a bude se rozvijet jako by se rozvijelo Rakousko -Uhersko i ta jejich hymna byla úderná a ne hledání domova.A taková nadčasová panovnice Marie Terezie byl pojem a nejen jako matka.Někteří lidé dokážou ve své ješitnosti nadělat na desítky let problémů habaděj.

  15.5. (6 dnů)
 • Sting (skrytý)
  12 se líbí, 5 se nelíbí

  Současný slovenský prez.Kiska se odhalil,není již nestranný idol Slovenska,neboť se úplně přidal k opozici,která právě proto se stala tak silnou.A to není dobré,prez.Kiska naházel mnoho špíny na vládní koalici a doslova pomohl rozvrátit politické klima na Slovensku.Nebude již
  kandidovat?To je jen dobře,neboť již ukázal,že na to nemá a má i vlastní škraloupy.A co na to expremiér Fico?Ten je zřejmě odhodlaný udržet jednotu hlavní politické strany Smer.Možná se pustí i do vlastní kandidatury na Slovenského prezidenta v příštím roce?Slováci nechť rozhodnou.

  15.5. (6 dnů)