Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muze mi nekdo rozumne vysvetlit co je na dodrzovani ustavy komunistickeho?
    • ObcanHavel
      budeš se muset zeptat Miloše, který jí soustavně ignoruje a porušuje
      • Jestli to nebude nejaka presidentska nemoc? Pan Kiska s tim ma ocividne taky trochu problem.
      • jak?
        • ObcanHavel
          jmenováním vlády bez důvěry, mimo jiné
          • ObcanHavel a on jí jmenoval? Nevím o tom? Tak že nám tu nelži mrtvolo!
  • Ale sešlo se vás tu soudruzi docela hodně. Tak si podejte ruce a začněte zpívat internacionálu.
    • měň nick jak můžeš ale,blbost neschováš
      • Nechápu o co ti jde ? Z 15 příspěvků 14 přiblblých komunistických žvástů. Já žádný Nick neměním, tohle bys už mohl rozeznat.
        • Z 15 příspěvků 14 přiblblých komunistických žvástů?
          Tak to nepiš :-) :-)
  • A co na to říká asi naše Mir.Němcová,to není 101,jak měla ona napsané na seznamu a když mělo jít o potvrzené podpisy,tak nakonec nebyly....Na Slovensku ukazuje prez Kisko,jak dodržuje Ústavu-tu slovenskou.A nyní,vy pravicová sebranko,nadávejte na prez.Zemana,který českou Ústavu respektuje.
  • "Andrej Kiska odmítl jmenovat vládu navrženou designovaným premiérem Peterem Pellegrinim. Podle slovenského prezidenta není zárukou nezávislého vyšetření vraždy novináře Jána Kuciaka. Naznačil, že problém představuje Jozef Ráž mladší, který byl kandidátem na ministra vnitra."

    Ano, hlavní problém je Jozef Ráž mladší. A víte proč? Protože je to slušný a čestný člověk.
  • Nejsem znalcem slovenské ústavy, ale domnívám se, že tuto možnost ústava presidentovi nedává. Nebo je to jinak než v ČR.
  • místo aby společnost uklidnil, naopak jí štve proti sobě, takový mamrda si opravdu bratři Slováci nezaslouží !
  • Hloupí slováci. Tenhle prezident odmítne jakoukoli vládu, Potřebuje vypsat tu svou. A volby? Ty potom tak brzo nebudou.
    • To jsem zvědav, jak teď Kiska a spol. vyšetří tu dvojnásobnou vraždu. Kdopak to asi zorganizoval? Komu to prospělo? Slováci se nechají vodit jak loutky a nechají ze sebe dělat užitečné idioty (demonstrace). Je to škoda. Mám je rád a myslel jsem, že jsou inteligentnější. Snad brzy prokouknou ta svinstva. Rusové těm špinavým hrátkám neuvěřili a mají v tom jasno. Západní "demokrati" chtěli Putina oslabit, opak se stal pravdou.
  • Média udělují návody. Hniska hnisavá.
  • Stačilo by přečíst si Ústavu SR, kde má prezident povinnost jmenovat členy vlády na základě předložení člověka, kterého pověřil sestavením vlády. A nikoliv si vymýšlet, kdo se jemu, anebo panu Sorosovi líbí nebo ne. On jenom dále zavdává příčinu, aby se slovenská jelita neustále shromažďovala na náměstích. Komu tedy jde o uklidnění vnitropolitické situace u našich sousedů. Proto si rychle domlouvá schůzku s organizátory nepokojů. Jemu nejde o to, aby už Slováci normálně žili a pracovali.
    Kdyby tohle udělal Zeman u nás, tak ho pražská kafilérka roznese (taky na náměstích).
    • Přesně tak, když to udělá ten židáckej Sorosův lokaj, tak je to odvážný krok, udělat to Zeman, tak se z toho lumpenkavárna zblázní. Je to schizofrenie kombinovaná se šmejdovstvím.
  • Kiska je zbabělec vlečen kavárenskou smečkou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit