Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I když prezident Miloš Zeman není pro své leckdy výstřední a až neomalené chování a vystupování (opakující se roztržka s rektory) - a ne jen proto - žádným mým "šálkem kávy", tak se mu na druhou stranu nedá upřít, že po každé má projev ke vzniku samostatného Československa vybroušený, důstojný a vtipný, jako tomu bylo i letos. Navíc ho celý přednese spatra, což jeho předchůdci Klaus a Havel nesvedli.
  • No jo tiscali.cz.......to uz je stejna medialni zumpa jako CT........to uz si vazim vice h..vna na bote nez zminovanych presstitutu.......
    • tak co tu prudíš zoufalče ???
      • Proc me rikas zoufalce ???? A pisu svuj nazor. Je to spatne???? Chces me to zakazat???
        • Toho blbce si nevšímej je to ubohoučkej plagiát, tedy blbec troubovatej, chichi!!!
  • Troldo marná snaha. Když klikneš za mrknutí oka šest až 17 bodů tak si i poslední
    trouba všimne že je to křivárna. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Já jsem veterán Tiscali takže mě nic nenakecáš. Už tenkrát jsi tu popisoval
    Gay podniky v Plzni. To bylo hezkých pár let předtím než sem Simona vůbec přišla.
    Pak tam byl tapetář Jan Žižka který popsal Tečkův život jako by s ním chodil i na WC:

    Tehdejší parta - Já Karlík. Jarda Klas a jeho katovské mučírny, Not CSSD prý z Anglie.
    Patriot. Tapetář Jan Žižka. Tečka který se později změnil na jako anonyma.
    ERA a Glosátor. Kde jsou? Buď tu už nejsou nebo mají pouze jiná jména.
    • a ještě postřeh k tobě Admine.

      U politických témat nadávky pouštíš. Ale u imigračního tématu blokuješ za
      pouhé ne nebo nechci je tu. A to ničím neobhájíš. Je to sprostá soudružka cenzůra.
      Stejně jako ČT ignoruje řádně zvoleného poslance Okamuru zatímco
      zastánci migrošů si tam žvaní od nevidím do nevidím.

      Pár minut jednou za měsíc zde bohatě stačí. za víc Tiscale nestojíš.
      Neškodilo by, ldyby jsi také obměnil témata. Pořád jen Ukrajina Sýrie.
      Nuda. Vše už bylo řečeno ) z různých pohledů ) a nic nového už nelze dopsat.
  • Vztah mezi Semjonem Gayínkem a plagiátem BTW by se dal nazvat láskou mezi tvory stejného pohlaví, oba dva si schválně naklikávají minusy - to aby bylo vidět jací jsou to chudáčci!!! Pche!!!
    • Přesně naopak. Ty naklikáš mínus šest bodů za vteřinu a tím se vždy
      prozradíš multinicku zlej rybanno pusinko juro btw putine trolle. *15* *15*

      Simona odešla ale ty zůstáváš. Ráno v poledne i večer. Ty sám jsi multinick.
      Gayínek budeš taky. Když tak důvěrně znáš všechny Gay bary v Plzni *15* *15*
    • souhlas
  • pozor všem, debatu okupuje BTW plagiát
    • Vím o tom, pozná se podle mínusů!!!
      • podle mínusů se vždy pozná kdo je jak oblíbený *3*
  • Vedeš fakt smutnej život multinicku zlej rybanno pusinko juro putine btw trolle.
    Smrdíš tu každý den. O Gay pajzlech v Plzni jsi tu básnil ještě v dobách
    kdy tu žádná Simona nebyla- *15* *15* *15* *15* Pivu čest.

    Buď jsi PC maniak na dávkách, důchodce nebo placený troll. je jasný že ven ani do
    práce nechodíš. Stačí si spočítat kdy jsi sem co vložil. Je to 20 hodin v kuse.
    Snažíš se druhé rozčílit a zatáhnout do hádky. Aby tu s tebou někdo ztrácel čas.

    U mě však nepochodíš Gayínku. Já si jdu užívat života. Ty se tu budeš nudit.
    Musíš bejt dost frustrovanej. Víš že 99 procent hlasů jsi naklikal ty sám. Že 99 procent plků jsi vložil ty sám. Skoro nikdo tě nečte a skoro nikdo tu s tebou neztrácí život.
    • já jdu náhodou kolem a nestačím se divit, tebe tečko ještě nikdo nesejmul ??? jsi celkem držák
      • Mě nic nenakecáš multinicku. ty sám jsi Tečka.

        Já tu byl dávno před Simonou. a ty také. Tehdy jsi tapetoval jako Jan Žižka.
        Měl jsi okopčený text. Detailně jsi v něm popisoval Tečku. Jako by jsi ho důvěrně znal.
        A je to pravda. Ty sám jsi totiž Tečka *15* *15* *15*
        Stejně tak jsi tu jediný kdo tu trvale popisuje gay podniky v Plzni. Budeš znalec *15*

        Žvaň si co chceš. V hospodě to nezkoušej. Tam tě před pěstí do ksichtu nic neochrání.
        Mě ani nerozčílíš, ani nezatáhneš do celedenního žvatlání. Budeš tu smrdět a nudit
        se jen ty sám. Prohrál jsi troldo. *15* *15* *15*
  • Koukám, koukám, multinick Semjon Gayínek si vystačí, dnes si dokonce přivedl teplého bratra plagiáta BTW, chi to je coolna!!!
    • Semjona Gayínka jsi tu přivedl ty multinicku zlej btw rybanno pusinko trole *1*

      Mě nic nenakecáš. Já tu byl už v dobách kdy tu ještě žádná Simona nebyla.
      A ty jsi tu byl také dávno před ní. A už tehdy jsi tu žvanil o gay bordelech
      v Plzni. Budš zřejmě dobře zateplený znalec *15* *15* *15*

      Klik klik mínus šest až 17 tě vždy prozradí Gayínku BTW *15* *15*
      • nikdy jsem o gay barech neřekl ani slovo, to tvůj kámoš plagiát *12*
        • Já tu žádného kámoše nemám. Já to tu mám na pár minut jako zpestření. *2*

          Každopádně zdejší trolda který mele o gayích a gay pajzlech v Plzni.
          Dělal to už v době kdy tu ještě žádná Simona nebyla.

          Já si moc dobře pamatuju na tehdeší obsazení: Klas měl katovské mučírny.
          Not CSSD tvrdil že píše z anglie. Tečka a druhý tečka s gay barama. *2* *2*
    • nevšímejte si ho, my tomu rozumíme, vaše vyvážené příspěvky jsou jasně zřetelné
      dearputin.com
      • *3*
  • vivat Čingischán
    • mám absolutně stejný názor
      • brilantní
        • jako vždy, Novorossijci vždy vedou debatu tím správným směrem
  • Je to srandovní. Když si odečteme příspěvky multinicka ( zlej jura peppone rybana
    hrdina Putin btw pusinka troll) zjistíme že je tu téměř nulová účast.
    Když si odečteme jeho hlasování ( práskne vždy mínus šest za mrknutí oka)
    tak znovu zjistíme že tu kromě něj skoro nikdo není.

    Vedeš dost smutnej život trolle. Celé dny, měsíce a roky jen prdíš a smrdíš na Tiscali.
    Je jasný že do normální práce nechodíš a volný čas také nijak netrávíš.

    Takže jsi buď důchodce , PC závislák nebo placený PC troll.
    • Popsal si se dokonale mutinicku Semjone, tvůj popis sebe sama sedl jak dekl na hrnec ...: )))
      • Popsal jsem tebe multinicku zlej juro pusinko peppone Putine btw rybano trolle.
        Simona odešla. Ty zůstáváš stále. Ráno v poledne i večer.

        Tím klikáním šest bodů za mžik se sám usvědčuješ troldo.
        Stejně tak stačí něco napsat za zlého trolle ( za tebe) a ve vteřině vyskočíš a bráníš se.
        Zvláštní, když jsi tu prý vůbec nebyl.
        Nebudeš nám tvrdit že stále jen chodíš náhodou kolem když padne tvoje jméno. *2* *2*

        Myslíš si jak jsi chytrej. A za tím jsi pěkně blbej *15* *15*
        • Zbytečně a trapně mlžíš smrade Semjone Tečkove, co zde smrdíš nonstop se svou partičkou virtuálních nicků. Až duševně vyspěješ a patřičně se vzděláš tak se ozvi, ju? Na puberty ze zvláštní nehodlám více reagovat ...: )))
          • Plagiát BTW je tečka, čiší z něj blbost na 100 honů, chi!!!
          • Ty zde zapácháš nonstop multinicku zlej peppone rybano pusinko juro putine trolle.
            Každý si tvoje žvatlání může spočítat. Máš tu suverénně nejvíc příspěvků.
            Jsi tu každý den. Ráno v poledne i večer.

            Mě nic nenakecáš slimáku. Já tu byl s nickem Kasrlík ještě v době kdy tu žádná
            Simona nechodila. Ty jsi tu byl také dřív než ona Tečko.

            Simona odešla. Ty zůstáváš. To ničím nezamaskuješ hlupáku.
            • Multinicku Tečko. Nic nového.

              Já tu byl ještě předtím než sem nějaká Simona přišla. A už tehdy jsi tu byl.
              A už dávno před Simonou jsi tu jako žvanil o o Gay pajzlech v Plzni.
              Jsi zřejmě velký znalec tamních podniků BTW *15* *15* *15* *15*
          • neboj, Tečku všichni znají, nenech se rozhodit
            • gay bary mají okurkovku tak tu non stop prudí
    • Těma bleskově naklikanýma bodama jen potvrzuješ správnost mého názoru
      zlej multinicku. Chi chi.
  • Utajený komunistický puč v ČR v roce 1989

    Na konci osmdesátých let se užiteční blbečci z řad kavárenských povalečů konečně proberou z opilství a „zorganizují sametovou revoluci“. Hlavně, aby to komunisty nebolelo! Vše má pod taktovkou StB dle dohody s Václavem Havlem z roku 1989. Do médií pustili lživé informace o mrtvém studentovi, aby se neškodným kavárenským povalečům „revoluce“ povedla. Údajně „mrtvý“ student Růžička byl ve skutečnosti poručík StB Zifčák. V čele průvodu šli i další členové StB! "Revoluce" v režii StB struktur napojených na KGB se zdařila. Po jednání s Čalfou bylo dohodnuto, že komunističtí poslanci zvolí Václava Havla prezidentem výměnou za beztrestnost!

    Komunisté si udrželi vliv, moc a hlavně majetek. Pokračuje se v kultuře papalášství, kradení, úslužnosti policie a soudů k vládnoucí třídě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit