Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechám mobil doma a je to :-D . Já si vypínám alespoň polohu, ale asi mi to k ničemu není, to je mi jasný :-D . Nedělám nic špatného, tak ať si to klidně vědí, kam jezdím. Nemám nic proti tomu. Víc mi vadilo, když jsme neměli na oknech žádné záclony ani závěsy a bylo sem vidět. Rychle jsem proto objednala rolety den a noc v systému MINI , tak už dovnitř není vidět a jsem spokojená.

  • Takže pobaltské státy, které se pomalu vylidňují emigrací a kde se veřejně konají pochody v uniformách SS nás budou poučovat o správném názoru a novém myšlení ? 

    Tomu snad neuvěří ani ideologicky kovaný eurosvazák. 😁

  • Ovečky jsou pomocí mobilů očipovány a ani se jim nemusí čipy pích.t pod kůži jako pejskům.

    • Tiscali mi právě sdělil, že slovo P.CHAT je prý nevhodné 😯😂😂😂...

  • Gorobilypes

    Hlavně že nás straší firmou Huawei

  • Bruselští eurohujeři jsou mimořádně ambiciózní a daří se jim. Už se jim podařilo Brusel světové veřejnosti předvést a do paměti zavést jako centrálu fake news. Špičky EU pod vedením Uršuly si vydobyly renomé kryptofašistických dezinformátorů, kteří úspěšně budují eurohujerskou diktaturu. Základním pilířem eurohujerského katechismu je politická korektnost, která zabezpečuje bruselským eurohujerům monopol na pravdu. Kdo si dovolí nepapouškovat oficiální bruselská  dogmata a dokonce projevuje samostatnost v myšlení, ten je obratem nálepkován jako dezinformátor a čeká jej veliké znepříjenění života. 

  • A to je ta svoboda a demokracie. Orwell měl pravdu.

    • Dominuje nebývalé pokrytectví, které je eufemisticky charakterizováno jako politická korektnost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit