Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jezdil jsem často s rodinou na zahraniční dovolené. Teď jsem se ale rozhodnul pro dovolenou u nás v republice, abych taky dětem ukázal, že i u nás se dá užít dobrá dovolená. Našel jsem v Praze luxusní hotel https://hotel-upava.cz/ Perfektní servis, cítil jsem se tam opravdu dobře. A to nejen já, ale i celá rodina. 

  • My jsme byli letos na Moravě a bylo to super :-) . Byla to naše první pořádná dovolená. Do letoška jsme jezdili jen kousek od nás a na víkend, ale letos jsme si už troufli na celý týden a syn byl milionový :-) . Po cestě koukal na pohádky, protože jsme mu koupili do auta monitor do opěrky na hlavu zde , aby mohl po cestě koukat na pohádky. Buďto jsme si povídali, hráli slovní fotbal, nebo koukal na pohádky a najednou jsme byli na místě :-) .

  • My na dovolenou jsme s dětmi jeli na dovolenou na Šumavu (http://www.nadrybnikem.eu/ubytovani-plzensko/). Tohle to místo nám doporučila kamarádka a jsme ji za to vděční.

    Je tam milé prostředí, personál také milý, pokoje čisté a jídlo chutné.

  • No, my na dovolenou s dětmi máme již docela dost dlouho v plánu Itálii. Jenže se nám to tento rok zkomplikovalo a tak to snad bude možné provést rok příští. Dokonce jsme měli i vybrané ubytování a všechno okolo toho. Tak snad už se to všechno zlepší a budeme moci tam, kam chceme :)


  • Kam na
    výlet s puberťákem v Praze nebo okolí? Máte nějaký nápad, který by ho mohl
    bavit?


    • Určitě,
      pokud je stejný jako ten můj, který prosedí celé dny u počítače, tak mohu
      doporučit vyrazit na střelnici, kde si to užil syn, ale i já jsem byl jako
      malý kluk. 


      • Synovi
        je 14, to ho tam asi nepustí střílet ne? Jako jinak neříkám, že by si to asi
        neužil, ale věk bude problém, nebo nebude? 


        • Od 13
          let v doprovodu dospělého se může na střelnici praguearmory
          .cz, podívejte se na jejich stránky, kde si můžete
          vybrat velikost balíčku. Za sebe doporučuji ten největší, je to fajn si
          vyzkoušet více zbraní. Jinak tam půjčují kompletní vybavení, a to včetně
          ochranných pomůcek. Dokonce tam jde vyzkoušet i historické zbraně. Jinak
          střílíte na vzdálenost 27 metrů. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit