Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*
  • filmem DEN NEZÁVISLOSTI kde US prezident, pokud mne paměť neklame, nasedl do předpotopní stíhačky a natřel to "zlým mimozemšťanům" další z řady emerických pohádek pro dospělé. Jinak nejsem si zcela jist, za kterou stranu Amerika kope. Tak nějak bych i řekl, že to bude jako s Talibanem a Alkajdou. Nejdřív je proti Sovětům sami vytvořili a pak proti nim s velkým řevem "bojovali". Mám neodbytný pocit že rovněž Islámský stát je jen takový kašpárek Američanů.
    • ... bez filmů nedáš ani ránu, telátko, že :)))
      • dem...nte tečko......ty se k nim a jejich slabomyslným filmům s Rambem modlíš
        • ... jsi mimo, přiblblý blekoto, jako vždy :)))
          • http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/09.mp3
  • přeji mu hodně štěstí,stejně tak bašáru asadovi
    • Klausovské prase, aby Tě top nepotklao!
  • ... 2-3 pitomečkové nezatížení intelektem si zde klasicky krátí dlouho chvíli blbů :)))
    • ... tedy dlouhou :)))
      • ... zdravím klikajícího primitiva :)))
  • ... ten nalevo by mohl z fleku hrát v Tankovém praporu II. :)))
  • Mé romantické dívčí srdce bije nadšením pro tohoto Muže! *14*

    Vrací se doba hrdinských králů kteří jedou v čele své demokratické armády!!
    To už dlouho k vidění nebylo. Pouze koně nahradilo letadlo.

    Dnešní velitelé řídí války z podzemních krytů či kanceláří a ještě si dávají medaile.
    • Demokratické,když je král?
      • ... co bys nechtěl od blbky?
      • konstituční monarchie *3*
  • Zde musím se soudržkou Pussynou souhlasit IS musí být zničena.
    NICMÉNĚ, je potřeba s největší přísností potrestat opravdového viníka situace tedy USSA, kteří tuto teroristickou organizaci vycvičily, vyzbrojily a kterou nadále finančně podporují!!!
    V tomto jsme tedy se soudržkou Pussynou zajedno.

    Teď pro zostuzené havlisty, kteří se touží polepšit přikládám následující video, které jim pomůže udržet vysoké morální vypětí a dobrou náladu, která jedině umožní jejich proměnu ve slušné lidi:
    https://www.youtube.com/watch?v=gncW1zqMFgs
    a má oblíbená
    https://www.youtube.com/watch?v=IV4IjHz2yIo
    • Jakým právem jste předělal mé jméno? Copak vás maminka neučila že máte být
      galantní ke slušným dívkám.
    • No asi byl na Amíky moc dlouho klid, až to zničilo jejich ekonomiku.Studená válka skončila.V evropě se nic nedělo. Ani nic moc extra v africe se nedělo.Tak se to muselo postrčit.No a svět je asi tam co před rokem 1914.
      *9*
  • A co tvoje kolegyně, co konvertovaly k Islámu???? *8*
  • Toho člověka mám rád.Král a zahrál si ve Star Treku.A pokud dodrží slovo má můj obdiv.
  • Pokud to doopravdy uskuteční, má můj obdiv, lidé jeho postavení se zpravidla drží dál od opravdového zabíjení.

    Pokud by ovšem měl smůlu a sestřelili by ho a on jim přistál na padáku přímo do drápů, tak by skutečnost opět překonala lidskou fantazii.
    • ... tipuji tě na IQ 24, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit