Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John si chce vylepšit image a odvrátit pozornost od své kontroverzní osoby.Diskuse potvrzuje,že jsme skutečně národ potomků husitů,čekat a pozorovat co udělají druzí,ne jít a nakopat pozadí těmto kalouskům a šibalům,kteří nás již tolik let tlačí z kopce dolů.Johnovi nevadil Kalousek a jiní dino po volbách,tak nebude vadit v rámci dohody trojkolky ani teď,jak říká Ferko z Horného Kokotína,ku.va ku.ve ric neurve.
  • Hlavně, že jsi ty, pitomečku Johnů, pořád vyřvával něco o dinosaurech a teď s těmi největšími dinosaury, zloději, tuneláři, korupčníky a lháři sedíš ve vládě a držíš s nimi krok a a hubu. Jsi jen směšný blb! *2*
  • Nemám vůbec obavu o hada Kalouska. Nedovedu si vůbec představit, co by to musela být za aféra, ze které by nevyklouzl. Až tento lump opustí politickou scénu bude konečně dobře. Ale vůbec nevěřím, že se něco prokáže a už vůbec nevěřím, pokud bude Barták vinen, že Kalousek si s tím bude lámat hlavu.
    • Máte pravdu,nic se neprokáže a kdyby tak při rychlosti našich soudů už nikdo nebude vědět o co jde a Kalousek bude v důchodě!
  • Z pohledu astrologie jsou oba střelci. To znamená, že jdou ke svým cílům přes mrtvoly bez ohledu na druhé. Podtrhli by i vlastního bratra. K majetku se dostávají né vždy čestným způsobem. I ve vyjadřování jsou netaktní a dobré lidi mají snahu urazit. Takže se v podstatě není čemu divit, co vytvářejí okolo sebe. Náprava nemožná - je to jejich dar-nedar přisouzený planetami. *12*
  • Já obavy nemám, já bych rád, aby to tak skončilo. Aby si dali pěkně po hubě a pak ten koaliční spolek rozpustili. Kéž by... *1*
  • Pokud se budou ,mezi sebou vládní představitelé pořád takto rafat,tak mám obavy,aby to neskončilo pořádnou pranicí,jaká bývala,za starých,lepších časů, při posvícenských zábavách v hospodě.
    • No dnes se ale jenom okopávají kotníky.Viz Johny. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit