Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janoušek je dobrej komunista. On se z toho vyseká.
  • kvůli takovejm Janouškům, Rittigům, ale i Krejčířům , Železnejm, Koženeným a dalším, bohužel jsme, tam kde jsme. A dopomohlo jim v vedení - od Klausů a Kočárníků a Dybů až po Topolánky.
    • Jo Janoušek je ukázkovej komunista.
    • Hmmm Vy nám rostete. A kdo jim to umožnil, aby parazit zcela zničil hostitele? Takový jako jste Vy! Razíte heslo: "Ať je tam kdo chce, hlavně ať to není komunista" Přitom dokola volíte stejné šmejdy, mnohdy i ty mladé kariérní komunisty co se po Vaší sranda revoluci rozlezli všude. Dle mého názoru nemáte právo cokoli kritizovat!
      • Kritizovat mohu a budu. Pomáhal jsem revoluci. Cesta žádné strany se mi však nelíbí. Máte pravdu, že ale vidím komunizmus jako zhoubu.
        • Ne, nemůžete, z uvedených důvodů. Sami jste si dali mandát ke zničení soběstačné země, sami by jste to měli v uranových dolech odmakat! To je fér ne?
          I Rittig za těch komunistů seděl!
          • To se nedá číst. Rittig by seděl vždycky, doufám, že bude i teď, protože je to kriminálník,
            vy byste mě nechakl sedět do uranových dolů, které nám vybrakoval váš Sovětský svaz,
            to já bych si vás ani nevšiml.
            • Pokud někdo udělá a podporuje zmetek, měl by se omluvit a ne tady vykřikovat pane!
      • Chybou bylo, že se komunistům dostalo generálního odpuštění. Každý komunista měl mít doživotní zákaz činnosti ve veřejné správě a ti co podporovali zločinný systém (Bilak a jiní nebo se přímo dopouštěli zvěrstev (Grebeníček a jiní) měli skončit v kriminále. A největší výsměch právu a spravedlnosti je, že sice máme zákon o zločinech komunismu a dokonce trestný čin jeho propagace, a přitom máme komunistickou stranu v parlamentu. V takovéto morálně zdegenerované společnosti se nedivme, že to tak vypadá. Já chodím volit a pečlivě vybírám komu dám svůj hlas. A ten komunistický, postkomunistický nebo krkyptokomunistický ksindl to rozhodně není. Ano, byla to "sranda revoluce", protože komunisti nebyli po právu potrestáni!!!

        Já jako občan svobodné demokratické země MÁM PRÁVO KRITIZOVAT a nikdo mne nebude okřikovat a určovat mi co smím a nesmím říkat !!! *16*
        • Největší chybou bylo, že mají volební právo kriminálníci, svoloč dlouhodobě v zahraničí a není pro ostatní volební účast. Ano, vaše demokracie vypadá jako stepní, a měl by jste se za to spolu s voliči kariérních komunistů, což jste zodpovídat! A s demodemokracií se neohánějte. Zkuste to říct u Vás ve 4 té cenové a dostanete po držce a to čistě demokraticky hlupáku!
  • ještě se nenašel spoluvězeň co by mu dal sodu?
  • soudy jsou zkorumpovany.kolik by musela dostat darina a dalsi herci za smrt.dostali podminky.vše je zkorumpovany..vubec se janouska nezastavam .ale stav justice a statnich zastupcu je tragicky.za platy co berou bych jim dal tak desetinu šmejdum zkorumpovanem..
  • Opravdu mne velice potěšilo, jak si mazaný a zázračně bohatý pan Janoušek nadělal do bot.

    To opravdu neměl na taxíka, nebo nemohl zavolat nohsledovi, který by ho jistě rád odvezl?

    A když už nastal malér, nemohl se chovat slušně a nenápadně, musel blbě machrovat?

    Teď se kroutí jak přejetej had.

    Ostuda až do konce života.
    • Vy si myslíte, že tohle bezpáteřní nic ví, co je to ostuda? Nenechte se vysmát.
  • Ku...a ten by potřeboval tepláky, krumpáč a do lomu na 10 hodin denně. I kdyby žil 200 let tak nevrátí půlku toho co nakrad.
  • jestliže toho zločince opravdu propustí,tak taková justice může jit někam a jestliže i za toto se jim má navyšit plat,tak toto je další zločin proti lidu a této zemi.Byl to jasný pokus o vraždu a navíc v podnapilém stavu bez poskytnutí pomoci a útěku z místa činu.To je několik zločinů za sebou.To měl hlavu v pořádku?Jen ať pyká zločinec.
  • ... ten zoufalec se ale krásně smaží :)))
    • Za pokus o vraždu? Prokázaný? 4,5 roku. To je terno. Za 27 měsíců je doma, protože bude hodný, na smrt nemocný. Vyleze z krimu a bude stejný gauner jako byl a bude zázračně zdravý. Těmto nemocným na hlavu, dát 2x denně po hubě a je to. A při odchodu z krimu jim sebrat občanku a pas!
  • Dokládá to v jak špatném stavu jsou zákony v ČR!

    Není žádného sporu že Janoušek je vinný a přesto má x možností jak se z vězení dostat.

    Další věcí je odškodnění. Když vás někdo okrade soud vám přizná náhradu škody ale
    co je vám to platné když zloděj řekne že nic nemá a vydělává si bokem bez pracovní smlouvy.
    Bohatí pak převedou majetky na známé či manželky takže i když žijí v luxusu
    na papíře jim nic nepatří.
    • Že Vy ty zákony tak haníte? Pomáhají hlavně takovým, jako jste Vy! Gaunerům a darmožroutům!
      • Velké písmeno ve tvarech Váš, Vám, Vaše apod. slouží k vyjádření úcty.
        Takže vyjadřovat někomu úctu a zároveň mu nadávat do gaunerů a darmožroutů je
        opravdu zvláštní.
        Nejste taky "nemocný na hlavu" jak píšete ve svém druhém diskusním příspěvku?
        • Odpovím Vám jednoduše. Při vykání se vždy píše velké písmeno /pokud nezapomenu/ :-), to by jste měl jako správný češtin vědět. Uniká mi ovšem, jak to souvisí s Janouškem v báni. Jestli neumíte číst, tak jděte kopat ulice a ne trollovat sem!
          • Souhlasím. To je otázka zvyklosti: Angličtina to má naopak: "I" - já se píše velkým písmenem, kdežto "you" - ty, vy se píše s malým. Němci zase onikají a píší "Sie" - Sie sagen, oni říkají a dokonce píší s velkým začátečním písmenem všechna podstatná jména.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit