Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jančura LŽE, jako když tiskne! Sám se chová stejně, nebo ještě hůř. Když zaváděl autobusovou linku k nám do Liberce, začal jezdit za 1,- Kč, aby vyřídil konkurenci a pak zdražil na 100,-, když před tím jezdilo ČSAD za 50,- *16* *16* *16* *12* *12* *12*
    • a už to ČSAD za 50,- nejezdí? neříkej že dražší Jančura je se svými autobuy odovnal. pokud si budu moci vybrat, tak si vyberu kvalitu i když třeba za vyšší cenu. ak to že se cestující nevrátili k čsad,
  • p.Jančura není hloupý člověk a já plně sdílím je názory na dopravu,kolejová přeprava má velký potenciál a navíc je šetrná k životnímu prostředí,doufám že mu jeho záměry vyjdou.Snad bude nový ministr opravdu přístupnější.
  • Nejlépe je zrušit ty spoje, které nejvíce vyhovují! Nahradit je spoji, kde se hodně přestupuje a vyrýžuje se tím větší balík!
  • dusan.cermak.75
    Za mejch mladejch let se to jmenovalo student servis. Teď je to agetura. Dopouručuji panu Jančurovi převést pozemní dopravu na leteckou. Na krátké vzdálenosti bych použil sovětské letouny JAK? *16*
  • stejně si myslím,že Jančura schopnosti na ministra má a je škoda,že do toho nechce *14*
  • Upřednostňuji opět ČD a ČSAD. Jednou jsem jel s Jančurou a zmeškal jsem životní schůzku. Jako odškodné mi dali oplatku. Kdybych jel s ČD bylo by vše OK.
    • Ted v zimě bych se také rád projel s ČSAD ale vzal bych si sebou kamínka a pořádný kožich,i já mám z mládí až do dob nedávných své zkušenosti s ČD a ČSAD,nebýt soukromých dopravců,tuďíž konkurence tak by se toho moc u těchto firem moc nezměnilo.Ještě pořád je to zlatý důl pro různé podivné živly a menagement je tam stále honorován velmi vysoko vzhledem k situaci v jaké se tyto firmy nachází a v minulosti krásné zlaté padáčky,co kecám-sakra velké padáky.
    • Taky bych se rád projel s ČSAD. Asi jsi vstal z hrobu a zmeškal vše. I rozum ti vynechal.
      • Zkratku ČSAD si ponechaly v názvu některé z dnešních dopravních společností, zejména těch, které vznikly transformací a privatizací státních podniků. Např. v Plzni, Kladně, Jihlavě a další... Tobě zřejmě nemá co vynechávat protože jsi rozumu jestě nenabyl.
  • Tak s tímto Kašpárkem bych nejel ani zadarmo,jsem vlastenec a ctím ČD.
    • Vlastenec od slova "pitomec"?
  • Smekam a to hluboko.Protoze nebyt toho brnenskeho frajera tak do dnes jezdime usmudlanyma vlakama CD za nehorazne penize.A je nesmirne pekne kdyz na nadrazi vidim jak lide pokud to jde uprednostnuji vlaky Student Agency.Protoze kazdou jizdou s CD prispivame nedobrovolne tem vyzirkum na generalnim reditelstvi kteri si urcuji libovolne odmeny.A osobne casto sjedu s CD.Ale zasadne na cerno.Abych si utrhl neco z tech penez smerovanych temto loupeznikum statni kasy.
    • ČD je nejhorší dopravce,ale nemohou za to zaměstnanci ale vedení.v provozu čímdál miň lidi a v kancelářích praská ve šveh.za státní peníze to se to jezdí
    • Tak kvůli takovým šmejdům platíme v ČD pořád víc. Už aby tě chytli!!!
      • Vidíš to šovane ale nic s tím neuděláš.Prostě ty grázliky z CD je třeba kopat do hlavy nebo kamkoliv jinam.A místo toho se jezdí houfně načerno.Protože lumpům musime nedobrovolně přispívat všichni.Dobře zaplatil jsem-vezmu si zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit