Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se stále divíte. Kde vládne ODS, tam vládne korupce a kamarádíčkování. Je to Já na bráchu, brácha na mě. Hlavně, že se nakapsujem, ostatní se mohou pást, když mají kde a to jim tu pastvu ještě zdaníme ekologickou daní.
  • Kde vládne ODS, tam vládne korupce a malá domů. Že se ještě po tolika letech divíte. Je to stále já na bráchu, brácha na mě. Hlavně, že máme my, ostatní se mohou pást, pokud mají kde. Ponás klidně potopa, my máme zlatý koráb.
  • Hanbář hanbatej, nic jinýho není! *12*
  • Pro pražáka je to důvěryhodný zastupitel za ODS. Vždyť tam vydržel dvě volební období. Je vidět, že pražští voliči budou volit třeba Marťany, když budou mít na klopě modrého ptáka. Pak má z těch pražských institucí něco kloudného vypadnout, když se v celé pražské dolině IQ pohybuje okolo 30.
  • Jako by to někdy bylo kdekoli, kde vládne ODS jinak. Tak klíííd. *4*
  • Smlouvu na takovou částku může uzavírat jen starosta? K čemu mají radu nebo zastupitelstvo?
    Připomíná mi to šéfy Komerční banky, ti také za osmimiardové úvěry podrazákovi dle soudu také neodpovídali. Oni zřejmě, za prachy co brali. se starali jen aby byl na záchodě hajzlpapír a v zimě posypaný chodník.
  • Je to hnus a výsměch, všem doňovým poplatníku. Tenhle člověk přišel do Prahy a hned se chytil OF, tito lidi hejbaj státem doposut. Jsem mooooc zvědav, jak se změní ODS. Lidi na obrázku s tím prasetem, jsou stejného ražení. Ten hajzl už měl dávno a dávno úřadovat v cele na Pankráci.
  • TO TLUSTÝ PRASE BYCH ZAVŘEL BEZ VÁHÁNÍ. UŽ TA VIZÁŽ MLUVÍ ZA VŠE. ALE MOC DLOUHO CHLAPEC NEVYDRŽÍ, OZVE SE SRDÍČKO, KARCINOMEK, APOD. PAK MU NEPOMÚŽE ANI MAFIE.
  • Výsměch všem a všemu, co vy na to občané..??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit