Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád to zkouší já volím Okamuru
  • Kdybych nebyl blb moh jsem být komunistou, ale bohužel nemám inteligenci a proto jsem blb a nemůžu být komunistou!,,
  • Na Bobo mám strašný dopal,že se tak tvrdě žene k politickému korytu.Ale když kouknu na její krásný kukuč ,zde na fotce,tak bych jí nejraději ojel.
  • Tato strana je rozhodně zajímavější než profláklá TOP09 s Kcharlem.
  • Bobo je fakt hloupoučká slepice. Oni ji, chudinku, dávají málo v televizi... :-)
    • Evíku já tě miluju *14*
    • Vona může bejt Bobo jaká chce. Ale když je fšude Švarctlama a z jinejch ani tkanička, to taky nejni v pořádku ...
  • S BoBo je sranda, ale to je tak fšecko! *14* *14* *14* *14* *14*
    Do sněmovny se stejně nedostane *2* *2* *2*
  • Volím SUVERENITU paní Bobošíková je jediná volitelná strana v české republice,volil jsem jí už v prezidentské volbě,nejlepší politička u nás a věřím,že se dostane do PS,lidi nenechte se už manipulovat médii a volte paní Bobošíkovou!
  • O čem je tady diskuse ? O tom zda mám nebo nemám rád Bobošíkovou, nebo má pravdu o ČT ?
    Bobošíková má v tomto směru pravdu ( a to ji také nemusím).
    O víkendu se jeli na Vltavě " Primátorky" .
    Při dekorování, které přenášela ČT tam byl primátor , kterého také nemusím, ale to je v pořádku. Dále tam byl ministr obrany Picek , který dekoroval družstvo Dukly což je celkem také na místě, navíc nekandiduje za žádnou stranu. Co tam ale před kamerami dělal Švancenberg , tak to teda nevím ?
    Podle mě je to sprostá skrytá reklama strany a jeho předsedy.
    Žádný komentář žádné zakrytí reklamy- tváře jako u ostatních případů.
    ČT má prostě své favority od dob Havla a dělá jeho politiku i včetně stálého zvýhodňování sudeťáků vůči českému obyvatelstvu.
    Hlavně když Havel přišel do studia, tak ho hned obložili chlebíčky a plzeňským.
    No prostě v ČT jsou si někteří rovnější !!!
  • Dokud budou v televizi takový zmetci jako je bejvalá svazačka Augustová, dokud budou rozhodovat takový křiváci jako je Dekoj a Komers, který si z televize udělali svůj postkomunistickej píseček a dokud budou v televizi šéfovat bukvice a havlistický šmejdi, tak dotud tam nebude nic v pořádku. Nejni náhoda, že to, co jiná televize vyrobí za stovku, to v ČT stojí meloun a živí se na tom padesát darmošlapů
  • Prostě Hlupaňa Bobina.Tak nyní dělá chytrou.V době televizní krize na Kavkách byla bezmocná a vysílala sama.Ze zahraničí tahala před kameru kdejakého důchodce a třeba poctivého komunistu.Jo když chtěla do Bruselo to ji byl Křivák Železný dobrý.Jen se tam vetla píchla ho vidličkou do slabin.Takže takový je ta Bobina charakter.A největší sranda v předcházejích volbách.To měla svoje stránky.A jejich hlídače.Když jste tam v kteroukoliv dobu napsal něco nepěkného v momentě se tam objevil jakože vyžehlující příspěvek z lidu.Takže taková zavedená špína nám tady jako rozdává karty?
    • ... tobě musí připadat jako chytrý i ... nemohu si vzpomenout na jméno plešouna socana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit