Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při revolučních událostech se vyrojí plno pošuků, u kterých by se jinak v klidném společenském období žádná úchylka neprojevila. To vám potvrdí každý psychiatr. Nejhorší na tom je, že někteří z těch pošuků dostává silnou touhu se nějak zapsat do historie. Jedni třeba teroristickým činem, jiní (jako v případě Palacha a Zajíce) efektní sebevraždou. Současnému režimu to sebeupálení dvou pošuků přichází vhod k propagandě, jinak by dnes po Palachovi ani Zajícovi ani pes neštěkl..
  • Čest jeho památce.
    • ČEST JEHO památce !!!
  • další z magorů, dnes po něm neštěkne ani pes, 99% národa ani neví, kdo to byl, ví jen, že zajíc běhá po poli.
    • To je fakt Zajíci i zajíci jsou na vyhynutí.
      • opět hloupé zloději, nejsi náhodou komunista?
    • tohle je HNUS
  • je škoda zapomenout život lidí, kteří svým činem cokoli udělali pro probuzení národa. Nevěřím tomu, že je to vlastnost Čechů, máme být na co hrdi. *14*
    • jsem pochopil že lituješ upálení Jana Zajíce (budiž) ale popálení Natálky nelituješ protože si to nejspíš to malé dvouleté dítě zavinilo samo provokacemi a lumpárnami, jak níže uvádíš. Vskutku hlubokomyslné úvahy *15*

      Tak jak, dost lidí už reagovalo na tvé slabomyslné výlevy? Jaká je návštěvnost webu? Co říkal tvůj šéf? Budou prémie?

      Mimochodem Vítkov u Opavy je na Moravě. To je ta země vedle Čech, víš....? Jan Zajíc byl tudíž logicky Moravan. I když ty při své "gramotnosti" jsi schopen dojít k závěru že to byl nejspíš Němec. No, hlavně aby to nebyl Rus, že Sajmone.... *3*
      • sajmonovatí. Tady lopata zas vyškoluje. Nikdo tě lůzo o takové komické informace nežádal.Zalez do svého chlívku a mezi svými vyprávěj o Sajmonovi.
  • Viděl jsem to na vlastní oči a sice Palacha ,byl to pro mě silný zážitek a dnes si říkám proč to udělali,když dnes vidím kolem sebe žumpu.Chudáci rodiče musel to být pro ně šok.Co tomu dnes říkají demokraticky zmlácení studenti v roce 1989?Co tomu říkají všichni ti co mají sociální problémy,které moje generace neznala ?Chápu strach tzv.demokratů přes noc,aby konečně lid neprozřel,kdy bylo lépe.Jsem rád,že to je želé Drahoš.Moc lidí se těší na souboj pan Zeman a Drahoš.Alespoň bude zase sranda a to je poslední co tomu národu nebo kolonii zbylo.Uděláme vše proto,aby zvítězil vlastenec a pražský hnoji příště něco s většíma kozama ať se má ochranka také dobře.
  • Mirecek
    Každý režim si vytvoří svoje "modly". Po 89 roce holt padla volba na tyto dva psychouše, toť vše, netřeba nadále rozvádět.
  • Kdyby se neodhodlal a byl živ ještě dnes, musel by se své tehdejší naivitě smát...všechno samej podvod.
  • režim chytal takzvané kacíře čarodějnice volnomyšlenkáře a jiné a upalovali je.

    ve dvacátém století se tito lidé začali upalovat sami dobrovolně.

    musíme tedy konstatovat, že společnost se posunula vývojově vpřed, lidé se rozhodli režimu ušetřit práci a námahu s chytáním, soudy a exekucí. TO JE POKROK.....
  • Smrt těchto dvou magorů mně opravdu nezavazuje k ničemu. Jejich opěvováním bych se zařadil mezi magory havloidy a podobnou chamraď a to opravdu nemusím.
    • to co píšeš je HNUS
  • osmnáctiletý student Jan Zajíc z Vítkova na Opavsku.
    -----------------------------------------------------------------------
    Vítkov má v upalování tradici. před časem tam zapálili malou Natálku. jinak celkem nechápu co tím chtěli dosáhnout. Mysleli si snad že Sověti odjedou a nechají pole Američanům? Nebo čekali že lidé celého státu budou v milionech každý den nepřetržitě demonstrovat?
    • toto není komunikace o kandidátech na Hrad.Prostě takového gesta proti okupantovi bylo třeba. Rus je sviňa.Nepleť tady ty cikány.Kdyby permanentně neprovokovali okolí svýma lumpárnami, nikdy se to nestalo.
      • dojem hraničící s jistotou, že musíš pracovat v oddělení marketingu a reklamy Tiscali. Protože takové blbosti které všude vyvaluješ nevymyslí ani Otík Rákosník v nejdivočivějším snu. Člověk neví jestli se má nad tvými úvahami smát nebo si ťukat na čelo. Jediné vysvětlení je, že ty kraviny vypouštíš schválně, abys přiměl lidi reagovat, protože čím více otevření stránky na webu a více reakcí, tím asi větší prémie......trefil jsem se? Anebo jsi opravdu tak "momentálně" zaostalý jak ten Otík? *4*

        nechápu Sajmone proč se na protest proti Rusům a Zemanovi neupálíš nebo aspoň nejdeš bojovat na Ukrajinu. To bys udělal mnohem víc než svými lacinými kecy tady. A věř, nikomu bys nechyběl..... *3* jenže ono je asi snadnější planě žvanit než něco dělat že, tlučhubo....
        • obyčejná chátra z ulice tady vyškoluješ? To je právě ten problém netu. Kdejaká ušmudlaná chátra, tobě podobná se dorve ke klávesám a mastí kraviny.
          • Náhodou ti to napsal moc pěkně a výstižně.
          • chudáku... *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit