Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby s těch Babišových koblih někdo nedostal koliku jako pan Košta. Babiš ať si koblihy šetří bude je potřebovat do basy až ho zavřou.
    • už ses dnes modlil k Alláhovi?
      • Modlil jsem se za Tebe aby tě pán bůh konečně osvítil. Nějaký muslimský svatý mne nezajímá, ale pokud ti je po něm teskno zajdi se pomodlit k nějaké mešitě.
  • ale jenom nám až náš fýrer bude řídit stát jako (svůj) podnik. A jelikož se Hrabiš prodere k moci, protože rozdává koblihy, tak to oslavme a napijme se.
    • tak, tak platit budete holoto *15* ,
  • kdyby ses radši pořádně učil
  • Aha, já zapomněl, supermegagigaterra teplouš Semjon Gayínek tady byl včera naposled, slíbil to!!!








    CHICHICHI !!!
    • ??? Havloidy prudíš skvěle ale tohle už hraničí s ...
      • Mně ten BTW připomíná Ovčáčka. Čím to asi je?
      • víme sajmon, smrdíš
        • bingo, za mě palec nahoru *1*
  • Lékaři nemají v politice co dělat. Jsou to jen vějičky na babičky a jiné naivky, které si myslí, že když je to lékař, je to solidní.
    Stačí se podívat na naše zkorumpované a předražené zdravotnictví, kde je to jen a jen samý lékař, který tomu nepokrytě přihlíží. Pokud by tomu systému chtěli udělat přítrž, tak by to mohli udělat šmahem jednou stávkou.
    Jenže lékaři, jsou lékaři, a většinou jinak nepoužitelní a většinou ničemu jenému nerozumějí. Vzhledem k jejich nejbohulibější profesi a velmi dlouhéhomu ba celoživotnímu studiu, mají někteří jedinci představu, že se jedná o nejsofistikovanější mozky z nás. Není to pravda. Jsou to nejméně praktičtí lidé, vesměs odrtržení od reality s velkým nedostatkem jakýchkoli zkušeností z jiných oblastí života. Pomineme-li mediální hvězdy, které jsou více na obrazovkách než u pacietnů a vyjadřují se ke kde čemu, většina z nich nemá na reálný život ani čas. Jak jinak by mohli hovořit o nedostatku lékařů, obrovském množství přesčasů atd.
    Jakmile si nějaká strana dá na kadidátku dopředu lékaře nebo učitele, je to pro mne jasný signál, tady je někdo podstrkován a někdo stojí vzadu a chce se tam dostat.
    Lékaři a učitelé sbírají velmi laciné preferenční hlasy, se kterými si pak nikdo neví rady. Většina z nich do poloviny období sama odejde a uvolní tak místo těm, které jste tam ani nechtěli.
    • Mám obdobný názor.Lékaři mají léčit lidi a tam získávají body a ne se hrabat do politiky.
  • Teplouš Semjon Gayínek zase všude vidí pana BTW, to je fajn, že se mě bojí až chčíje!!!








    CHICHI !!!
    • Ano sovětský truhlíku, všichni jsou z tebe a tvých nicků vyděšeni, protože srážka z blbcem je někdy opravdu bolestivá.

      Tvůj smysl života je gájínkovaní a sajmonování ? Skvělý život má zapšklý penzista BTW *15* *15*
  • josef.servit.9
    Košta a lékař??? Bonzák to jo!Stačilo se zeptat v jeho okolí!
    • soudruhu BTW, ty jsi se byl vyptávat v jeho okolí ???? *15* a měl jsi na ruce žlutou pásku pomocné stráže VB ?
  • Hrabišova smečka, která mu pomůže řídit stát jako (svůj) podnik. Jestli se ovce neproberou z opojení z koblihy a sladkých řečí.
  • " Příběh olomouckého lékaře je šokující zprávou, jak málo stačí k tomu, aby se člověk stal hejtmanem za hnutí ANO."

    "Koštovi tak k startu politické kariéry stačilo doporučení svého známého, přímluva komisařky a jeden rozhovor s Babišem."

    To jsou dva citáty z článku. Šokující je na tom jenom to, jak takové kraviny může někdo napsat. Jako by ani nebylo třeba vyhrát volby!!!!
    *3*
  • raději napiš kam se poděl majetek CKM!
    • Nerozkradli ho takhle náhodou po revoluci komouši reinkarnovaní do demokratů ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit