Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože můj ty víš jak já nenávidím USA
  • důchodci, jen si stěžujte, stejnak s tím prd uděláte, je jiná doba, máme se každým rokem lépe a lépe, to že si vaše generace zničila životy láskou ke KSČ a sovětskému svazu je váš problém, my jsme jinde vy holoto bolševická *15*
  • ...ono je to tak. fandil jsem americe, jako kluk, před dosti desítkami let jsem si namaloval na tričko amerického orla atd. dnes amerika je největší hajzl, který existuje a diktuje si a diktuje si...země má jako šachovnici,. všimněte si, z jakého důvodu "uchvátili" ukrajinu s tím blbečkem porošenkem. dali mu prachy do švýcarské banky a on umožnil instalovat rakety ameriky na svém území. rusové jsou slované a američané jsou všichni přivandrovalci z různých států, protože v americe byli jen indijáni. proto taky amerika nemá žádnou historii a kulturu. a teď navíc ten blb u kormidla, který hýbe mozkem tak, jak mu republikáni a pentagon poroučí. proč mají izraelci atomové zbraně, he? a proč irán je mít nemůže, he? co dělá izrael v sýrii ? myslím, že izrael chce území sýrie a amerika jim pomáhá seš může. my jsme také slované, ať chceme, či ne. amerika je plná lidí, poznamenaných minulými válkami. jsou to psychicky zdevastovaní lidé, kteří vraždili, znásilňovali, kupčili s drogami. dodnes ses jim musí zdát o jejich vraždách na nevinných lidech. Co dělali ve Vietnamu? Proč jej napadli? Co dělali v Afganistánu? proč tam stále jsou? A to bych mohl psát ještě hodně řádek. Jsou to hajzlové a modlím se, aby co nejdříve vybouchl Yelostone. Který klan ovládá americké finance? Víte, že tzv. "Finanční rezervy" nepatří státu? A německé vědce, kteří se za WWII účastnili vraždění lidí, povolala amerika po válce k sobě, aby jim pomohla vyvíjet americké zbraně a nebyli obžalováni evropským tribunálem? Víte, co způsobila Theresa May a přitom Kohl přiznal, že tato látka byla vyvíjena i v evropských státech a měli k ní přístup. Jak lehce se utírá zadek jiným, z kterých se sypou peníze.
    • No vidíš a to že jsi ruský buran a ořech šlo napsat i jednou větou. *15*
  • KIMCID
    Není problém že USA vyhrožuje Íránu ale on tím vyhrožuje hlavně Evropě. Sankce chce na každého kdo bude s Íránem obchodovat.
    Jak jsem k Americe kdysi vzhlížel hnusí se mi čím dál víc.
  • ivislo
    V první řadě důkladně odzbrojit usa . V druhé řadě přijmout mezinárodní sankce proti usa a to takové že média nebudou smět psát či vysílat nic co by s nimi a jejich konáním bylo spojeného. A pak teprve budeme žít klidný život. Otevřu televizi a smrdí z ní amerika . Pustím radio a smrdí z něj amerika. Rusové byli slabý odvar.
  • A co to vše vyvolá, no přeci další ekonomickou migraci milionů iránských muslimů do Evropy, do Mongolska 100% nepůjdou, takže opatření postihne spíše vás - nás. Né díky, ale chcípni Amééériko.
  • Swiňhe americký úchylný
  • teroristické státy americké a strýček pompo
  • Atˇchceme nebo nechceme, USA jsou tou velmocí, se kterou se musí počítat. Čína do této pozice ještě nedorostla a o Putinově zbídačeném Rusku ani nemluvě. Tak to prostě je.
    • KIMCID
      Jaká velmoc jen proto že mají jaderné hlavice?
      • Ne pro jaderné hlavice, ale že Američané mají co jíst, na rozdíl od rusů.
        • Ano to se nám to žere když nám ostatní půjčují?
          Hlavně na ty jejich potravinové lístky.
          Víš Rus možná nemá co do huby ale on je na rozdíl do Američana zvyklí.
  • Ta americká banda válečných štváčů si nedá a nedá pokoj. Až budou země obchodovat s ropou za jinou měnu než dolar, tak USA končí. Jak prosté. V Íránu zvítězili ve volbách protiamerické síly klerika Sadriho. Pompeus může machrovat jak chce, ale svět se už nebude točit podle biče z USA. *14*
    • V Iráku ne v Iránu, Zemanův cocote...
    • Za ropu se bude obchodovat v příštích 30 letech jen v dolarech. Máte snad na mysli jinou měnu???? A jakou, prosím pěkně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit