Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reálná integrace cikánů do společnosti,spočívá v tom,že je třeba všem cikánům najít práci a tou aby se živili.Ostatní je šaškárna,na které vydělá pár cikánskýfh i bílých lumpů a pouze to však navíc zadlužuje tuto zemi a problém neřeší.Práci všem cikánům zajistit lze ale musela by od vládních lumpů být snaha jim tuto práci zajistit,což zatím není.Jde o to v lokalitách kde jsou nepřispůsobyví cikáni bez práce,postavit soustrojí žentour-převodovka- elektrický generátor.Chozením v žentouru by pak cikáni vyráběli ekologickou elektrickou energii a tu pak prodávali Němcům.Práce by měli takto zajištěno dost.Tak tou by pak živili sebe i své rodiny.Takže by se jim odebrali příspěvky státu,když by měli možnost se živit sami.Ty takzvané hodně nepřispůsobivé,pak posílat Klausovi na Hrad,Havlovi na Hrádeček a odesákům do jejich luxusních sídel aby je uvedení učili lepšímu životu.Rovněž by to chtělo nepřispůsobivé cikány posílat na všechny fary a kněžské paláce všech církví,které pobírají státní příspěvek,aby je kněží,už za předem inkasované peníze,učili zbožnosti.Tak by rasizmus pozvolna vymizel a náklady státu na život cikánů by byly nulové.Chce to ale vládu rozumných lidí a ne volů.
    • Pro AVYBOJE,teda tytomu dáš pokaždé tu správnou korunu a šmak.Opravdu já se potrhám smíchy.Nic ve zlém,spíš naopak.Sdílím s tebou tento názor.Snad se potkáme osobně,až budem velet popravčím četám a katům.Nebo v mučírnách ? měj se *3* *2*
    • Jakou kvalifikaci mohou nabídnout Cikáni na trhu práce ?¨Pokud vůbec budou chtít pracovat ?
  • Pokud se nezavede strop na soc.dávky na jednu rodinu bez ohledu na počet dětí na stejnou úroveň kterou zavedli Slováci tak to k ničemu nepovede.Myslíte si někdo že Romský Tatík početné rodiny v Dubí beroucí rekordních 96 000 korun!!! soc.dávek měsíčněpůjde makat za 8 000 korun měsíčně? Proč to senátoři Čunek a Doubrava už dávno nenavrhli když je to kardinální problém a příliv Romů ze Slovenska pokud tady nebude strop na soc.dávky se nezastaví a žije jich tam ještě půl mega! Kdo chce mít hodně dětí tak si je musí uživit sám svou prací a nikoliv práci jiných .Za totality byly s každým dalším dítětem v rodině výrazně snižovány.Potomci rodičů kteří nikdy nechodili do práce nebudou lepší než jejich rodiče a tak darmožroutů a potížistů bude geometricky narůstat.
  • Mě by spíš zajímalo, proč se s těma tlamama pořád ser...me. Mě taky nikdo neplatí že se začleňuji do společnosti, a že když přijdu o práci bude mi jí někdo hledat. Vychcípejte, stejně jste k ničemu *16*
  • jirka čunek je jedním z mála politiků, kteří chtějí s cigány něco udělat.Má obrovské zkušenosti ze Vsetína a ví , jaká je to zvěř. Darmožrouti ve státních funkcích jenom kecají , že se něco musí udělat,ale pokud cigání a nefachčenkové budou mít volební právo, nikdy to nezmění. jsou to jejich voličí a drží je na jejích postech. Za odměnu dávají štědré soc.dávky a chrání je těžkooděnci.
    Můj názor je takový, že se v brzké době něco semele.Je to kruté, ale asi jiná šance není.
  • Také by se měl někdo podívat, kam zmizely peníze, které stát vydal na cigánskou otázku a kdo měl tyto prostředky využít a s jakým výsledkem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit