Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli s tím psíkem také vstoupí na hranici, až jí umře?
  • Lidská rasa je tak zubožená a už neví roupama, co by udělala. ještě by měla porodit štěňata, kravka.
    • asi jste moc hloupý, abyste pchopil., že k tomu byla přinucena?
    • jestli spolu budou mít štěkající děti nebo muvící štěňata. *1* *1* *1*
  • tady v Cechach neco , rika si to vrcholova managorka , nebo tak nejak. Indka , ani reinkarnovana to tedy neni , neni ani na dorgach ani na podpore. Zato velmi emancipovana a zakomplexovana. Nedavno si poridila docela hezke bydleni , s muzem tam nepocita , to rekla predem. Zato psa ano. Toho uz tam ma a asi pravidelne zaucuje . Je to moc hezky zlaty retriever a moc mily. Mozna je rad ze si ve vetsi spolecnosti odpocine od povinnosti ktere ma kdyz jsou spolu. Ne pred ni , jsem se jednou prorekl ze kanadsky ovcacky pes ma vetsi jazyk. Pak jsem ji nejak videl jak na netu hleda informace o tomhle plemeni. Tan na co jezdit do Indie . Ziji mezi nami.
  • cigoška si mohla vzít českého Cempera !
  • To ještě nic není, já znám jednu, co si vzala vola. (dneska píše pod nickem Lojzík)
    • a taky Znam
    • *1* *1* *1*
  • No hlavně ať s tím psem nedělá žádné "tentononc", protože psovi a jí možná taky..by se to mohlo ještě nakonec zalíbit a nebo by z toho ještě dostal psotník a ji by si pak už doopravdy nikdo nevzal i kdyby mohl..Vážně řečeno.. Je to hrozné, jak ještě dnes někde dokáží lidi přemýšlet i jednat a to ke všemu tato země vlastní dokonce atomovku !..
  • když si přečtu, jak se k Indkám manželé, bratři a otcové chovají, tak být vdaná za hodného pejska je vlastně výhra *2*
  • To je neuvěřielné, čím nás tady krmíte... *11*
  • Vypatlanci, co víc dodat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit