Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomas Tuhy.Namestek a chtel by byt policejnim presidentem.Pred tim delal v Ostrave reditele krajske spravy.Hodny kluk.Rodinku pekne uklizenou v Jesenikach.A tady v Ostrave milovnik zen.Vytahl si sice mirne vypelichanou kolegyni z rad policie.Povysova povysoval az tahle mela hvezdicek az oci prechazely.Na funkci jeho asistentky.Beznemu policajtovi se mohlo o takovem brilantnim postupu jen zdat.A takovou si stahl s sebou do Prahy.A takovy krystalicky charakterove cisty clovek nam bude kandidovat na policejniho presidenta?
  • Tohle už tady bylo. Přišel s tím Chruščov a říkal tomu rotace kádrů. Mělo se tím zabránit masivní mafianizaci státní správy v bývalém SSSR. Ale jestli to bude fungovat, to nedokážu odhadnout.
  • kde skončí? no přece v base! verbež z ods tam patří!
    • Pokud možno s Černochovou.
  • To není nic jiného, než bordel. A potom můžeme čekat joko daňoví poplatncíci zázraky v objasňování trestných činů.

    Fuj to je hnůj
  • No to mi je náhoda. Nejdříve nějaký neznámý červíček je vynesen na post prezidenta, pak, asi za poslušnost, přehozen na místo ředitelské,nevadí, že obsazené, ono se to posune. A posune a posune, až se najde někdo, kdo nemá známé a zastání a ten se vysune.
    Dříve jsem byl hrdý, že odolávám komunistům i když mne ze zaměstnání vyhodili. Nyní se stydím za to, že jsem neemigroval a žiji v této, tak zkorumpované zemi. Je to tu s každou vládou horší a horší.
    • mám stejnou historii a jednoznačně souhlasím *14*
      mám už taky dost roků,ale poslední dobou se mi vrací myšlenka odejít pryč. *14*
  • Opět protekce. Jiným nabídli šlapat chodník jinak odchod od policie. Generálem ho udělali také s protekce za slib že dobrovolně odejde s pol.prezidenta jenže po tom se mu na Slovensko nechtělo. Teď si vymysleli aby dostal místo přesun lidí na krajích ale to nemůže přinést nic dobrého.
  • Však on se už někam slušně "zavrtá". Zajímavé bude, zda bude v hodnosti generála, nebo "jenom" plukovník".Nicméně, být policejním prezidentem, tak na kraj bych už nešel...ale, každý jsme jiný. *1*
  • Was machen mit Tzerwitzka, Bruner? Sagen Sie etwas dazu !
  • Cervicek se v podstate vraci domu - temer domu. Jinak mi to pripomina - skatulata hybejte se z mista na misto...
    • dalo by se říci slovy klasika:"mnoho povyku pro nic" *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit