Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zřejmě někde soudruzi z NSR při stavbě přehrady v udělali chybu!!!
    Přehradu stavělo německo-italské konsorcium, pod vedením Hochtief Aktiengesellschaft.

    Mimo jiné společnost Hochtief postavila Hitlerovi Berghof!!!
    • zase mystifikuješ a lžeš až se ti od huby práší, přehrada tam byla postavena i přes upozornění že k těmto problémům bude docházet, takže vinu spíš nese zadavatel ty ruská fusekle
      • a čí jsi fusekle ty?
  • Jest tam překážka - washingtonské nezbedné dítko v podobě Islámského státu.
    • no nevím, nevím, ale kdyby se přehrada protrhla tak by to asi ve skrytu duše vadilo jen málo evropanům .. *3*
  • Na této pro autora "nebezpečné" přehradě naopak zavisí životy lidí a sní i pitná voda pro půl obavatel Iráku! To u nás vládní uředníci EU naopak diktují dražší cenu vody a tito pisálci k tomu mlčí jako ryby !!!!!
  • Když jsem uviděla obrázek a přečetla si nadpis - počítala jsem, že to bude Čína nebo Rusko. No tohle taky stojí za to. *3*
  • Lidský parazit se přemnožil a chce "poroučet větru, dešti". Příroda si to však srovná a znovu nastolí rovnováhu narušenou tím domýšlivým "pánem tvorstva". Možná se to v minulosti už nejednou stalo. Co nám říká legenda o biblické potopě?
  • tak ji upusťte
  • Tohle by se jim nestalo kdyby misto blbyho Koranu cetli Bibli, docetli by se, ze jen hlupak stavi dum na pisku, kdezto moudry na skale... *1* *1* *1*
    • Kdyby Allah chtěl, tak se to nehne ani na písku!
      • No a Allah Akbar, na to se přece spoléhají - ostatně, kdyby pámbu dopustil a přehrada padla, taky bychom smutek nedrželi, že? Jak říkají rusové - eto charašo, nas mnogo... těchhle jesť tože mnogo...
        *1* *1* *1* *1*
        Ach jo, zase jsem se neudržel a nejsem HateFree - to mne zas smažou a dostanu 24hodin BAN... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit