Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Kube zacina novy letopocet - po Fidelove smrti.
    Do ted to bylo - po revoluci...
  • Mimo téma- Info o Mosulu by nebylo ?? *11*
  • civilizovaný svět truchlí
    • přéééééésně, celý Chomutov má stejné pocity.








      PCHE !!!
  • Chcípla další komunistická bestie. Jen tak dál smrtko s kosou. ber je všechny.
    • Ano radujme se a veselme se. Zločinec Castro chcípnul. *15* *15* *15*
      Tomu říkám krásný vánoční dárek.
      • Vy "demokraté" a veškrnisté jste opravdu dobytek, který nemá úctu před nikým a neštítí se ničeho.
  • já přijdu až v lednu
  • Každý tomu říká jinak. Někdo reformy, jiný lezení do amrdolské řiti. *3*
  • na foto-americká opička chce poplácat Castra po rameni, Castro říká "dej tu špinavou pracku pryč, nebo ti ji useknu"
    • To sem chtěl přesně napsat,ale vy jste mě předběhl.Ten co psal popisek pod tento obrázek ten musel být absolvent pomocné školy a nedej bože novinář .
    • Také jsem si všiml. Podle Obamgutánovo gesta lze usuzovat, jakže to USA myslí s Kubou...
  • Ta opička vlevo chce asi banán
    • No jo, ty o černochovi říkáš, že je opice. O tobě se zase říká, že jsi homosexuál. Ty ale podle mě budeš spíš homosexuální rasista.
  • No jo a taky mu říkali el Caballo, hřebec! *15* Hádejte proč? Neuhodnete, sluníčkáři jsou totiž zaprdlí babochlapi nebo opačně, co jsou impotentní už ve třiceti. Že jooo, autoři? *15* *15*
    • Já jsem sluníčkář, je mi 35 a dnes jsem pěkně zrychtoval tojí starou. Celkem 3x. Naštěstí jsem si vzal gumu. Jinak by se ti narodila v rodině kukačka. Takže to s tou naší impotencí nebude tak zlé :-)
  • http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/5276-kam-zmizelo-ceske-zlato-budete-v-soku-a-zvedne-se-vam-zaludek
    • Pane, nemyslím to vůbec zle, naopak, ale skutečnosti uvedené v článku odkazu jsou ve světě známé a není to žádné tajemství. No, v naších médiích to je asi velmi střežené tajemství, abychom si snad nemysleli o našich "spojencích" něco špatného. Já jsem na toto téma viděl dokument na německé veřejnoprávní televizi a vše tam bylo více méně popsáno tak, jako v odkazu výše uvedeného článku. Samotní Němci, s těmi podrazy na nás páchané ze všech stran, žádné tajnosti nedělají.
      Hodní západní demokraté, naši spojenci nás okradli, zlí Rusové Kubě celý dluh bez jakýchkoliv podmínek odpustili. Je to ale zvěrstvo!!! (od Rusů)

      Ještě by mě zajímalo, co by mi k tomu řekli veškrnisté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit