Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Politruci po novu.Já narazil na DVD o EU pro základní školy.Jak je pro nás EU dobré.A pak si má člověk udělat názor když mu už v dětství ty ovna s.rou do hlavy.


  • Prý zveličování problémů. Naštěstí on je ten problém už tak velký, že zveličovat ani nepotřebuje, pokud někdo není vyloženě zaslepený. Nevěřím, že si ty děti nechají vymýt mozky, když vidí všední každodennost a vidí, jak se jejich země řítí plnou parou do háje. To pak nepomůže ani prohlašování lží za pravdu a pravdy za fake.

    • Cituji:"...populistické političky Marine Le Penové."

      V tomto bodě lze četbu článku s úspěchem ukončit.

  • Žáci nemají žádné životní zkušenosti a tak jsou ideálním tvárným materiálem pro macronovské mystifikátory a další podobné šiřitele fake news. Vzpomínám si, že jsem ve třetí třídě uvěřil tomu, že Sovětský svaz je nejvyspělejší stát na světě a že se tam lidé mají nejlépe. Ovšem v posledních ročnících devítiletky jsem tomuto bludu už nevěřil. A podobné je to v současnosti v celé EU, kde merkelovsko-eurohujerští aktivisté šíří bludy a svá zvrácená přání vydávají za realitu a samotnou realitu vydávají za vylhanou propagandu.

    • Copak ti "merkelovsko-eurohujerští aktivisté", horší jsou u nás ti "putlerovsko-sovětohujerští aktivisté". A že jich je  tady stále dost co vzpomínají na staré rudé časy, kdy jim stačila "rudá pracovní knížka" a dostali za to dost na ukojení svých základních živočišných potřeb. Víc nepotřebovali. 😉

  • Tak.,teď už to děti víte a kdo nebude souhlasit..tak je kacíř !

  • To by mě zajímalo co za zdroje na ověření jim doporučují... Wikipedii, Google ? :D


  • TheGGG

    z afriky přicházejí doktoři a inženýři = fake

    imigrace pomůže ekonomicky evropě = fake

    islám je náboženství míru = fake

    imigrace z afriky nepředstavuje hrozbu = fake

    muslimské komunity v evropě nepředstavují hrozbu = fake

    Zapoměl jsem na něco vy ulhaní poskoci Sorose?

  • Novinářský šmejdi šířící fejky učí děti jak je poznat. To je jejich sebevražda, už teď škrabalům stejně nikdo nevěří!

    • A přitom by stačilo prostě zavést do výuky 2 předměty kritické myšlení a diskusi.

       Nejaký jednodenní  seminář je fakt k smíchu... Trvá několik týdnů než si děti zvyknou že mají při výuce samy myslet... Ne myslet jak chce  učitel nebo v tomhle případě lektorka semináře. Ale vlastním usudkem.


      • Podle mých zkušeností s dětmi si tyto několik týdnů zvykají na to, že při výuce nemohou/nesmí samy myslet.

        Markantní to bylo při přechodu na gymnasium, které žáci po několika týdnech docházky začali nazývat "ÚPSI" (Ústav postupného snižování inteligence).

  • mun.go

    "Francie učí děti poznávat internet ..."  - to ještě neznamená, že dětem řeknou skutečnou pravdu, zejména v odpovědi na otázku "Co je to zpravodajství, kdo jej vytváří, jak se prověřují zdroje ...".

    Běžný komerční zpravodaj je vždy poplatný zadavateli a majiteli média. 

    Nezávislý zpravodaj pak nemá dostatek prostředků, aby jednak dosáhl až ke kořenům dobře utajeného svinstva a už vůbec ne k publikování v širokém měřítku.

    • Copak my? My na ně s e r e m e. Ale co ty chudáci děti? Budou mít vymyté idiotské mozky.
  • Chcete vidět fake, tak zapni  ČT

    • Pravil stoupenec kolaboranta Zemana a šel hledat pravdu na Aeronet.
      • KIMCID

        odpověd nám dal stoupenec kalouska

  • Kdysi měli monopol na pravdu komunisti, dnes o to  zase usiluje "liberální demokracie" (Eurohujeři, sluníčka, multikulti, buzny, fetky a další pakáž).

    Vlasně nic nového pod sluncem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit