Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na exekutóra platí jedině advokátní kancelář Smith&Wesson *2* *2* *2* *2* *1* *5* *6*
  • Těm exekutorům to někdo povolil,A kdo asi??????????No přece naše bývalá vláda.Tak by měl být zabaven majetek i celé vládě.Ne snad????
  • Hlavně,že ona brala ohled na majetkové a osobní poměry lidí postižených exekucí. Žádná škoda,ať si to vyž.ere.
    • Ty 2 Mega byly ještě málo!
      A poslat na ní exekutora Vránu, ať to vokusí na vlastní kůži co dělala jinejm. *2* *2* *2* *6*
  • Dávno tvrdím, že exekutoři by měli fungovat od 10 melounů nahoru. Tam by si alespoň přišli na své. A ty ostatní případy ať řeší finanční policie se stabilním platem bez závislosti na výši exekuce. A klidně na to můžou nabrat lidi, pořád to bude pro národ méně drastické. A pochopitelně upravit zákony tak, aby splácení si musel hlídat věřitel, ne dlužník. Doba promlčení 1 rok po minimálně 3 upozorněních a popohánění k vymáhání. Prošvihneš to, propadne ti to....
    A i soudobí lichváři by si dávali pozor - a nemohli snít o astronomických ziscích po letech nastřádaných.....
  • pokuta ve výši 100 % toho co nakradla, zabavení veškerého majetku včetně majetku celé rodinky a deset let v uranových dolech bez možnosti předčasného propuštění , 2 miliony je směšný trest, to nakrade za chvíli zpátky
  • Proti exekutorům se musí osoby účinně bránit tj. využít všech svých práv a oprávněných zájmů.
  • Já bych tu svi*ni klepl taky, ale rovnou do palice. Kolik neštěstí již způsobila druhým lidem... *12*
  • Zákaz činnosti na dosmrti mi k té pokutě chybí. *11*
  • Konecne soud zapracoval poradne,ale ona zustane dal a pokutu si necha zaplatit od dluzniku.Aby vse bylo korektni a ona uz nemohla dal hospodarit po svem-okradat-
    musi opustit pracovni misto.A to je nikdo neprikazal.Predcasna radost,vazeni,zde se vlk
    nazral a koza zustala cela.
  • Správně, velmi správně ! Pokud jsem to z toho článku správně pochopil, tak "mezi řádky" se tam píše, že jednoduše řečeno mj.podváděla a kradla. Baba exekutorská, vypráskaná, nenažraná. Tvrdím, že exekutor MUSÍ být zaměstnancem-úředníkem soudu či prokuratury a NE soukromým podnikatelem, který mnohdy okrádá lidi jen pro ZISK !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit