Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, čas od času do této diskuse vstoupí i redakce. Prosím, pokud je to možné o odpověď na následující otázku.

    Před týdnem jsem měl týdenní distance za údajné porušení pravidel diskuse. Budiž, přežil jsem, i když jsem nikdy nezjistil proč bylo k tomuto opatření v mém případě přistoupeno.

    Chci se zdvořile zeptat -  redakci nikterak nevadí vulgární a implicitně urážející vstupy člověka s nickem "todo?"

    Jak jde více porušovat pravidla zdejší diskuse? Nebo jsou si někteří diskutující "rovnější?"

    Předem děkuji redakci za odpověď.

    • Jsi tele.

  • kolobezka.1 je dlouhodobě nejprimitivnější id*ot na netu, jaké opečovávají neschopní hlupáci z tiscali

    • Je mi lito, ale v primitivnosti na tebe vazne nemam...

      • ... přání otcem myšlenky nejprimitivnějšího hlupáka na netu

        • Nebud tak sebekriticky...

          • ).(

            • Opravdu ubohe...

              • Reakce na příspěvek:

                ... opravdu na tebe s*ru, chudáku

    • dzixy
      Todo, domnívám se, nebo spíše tomu věřím, že musíš být miláčkem tiscaláků, pokud Ti pomíjí tvé vulgární urážky a žádný názor na diskutované téma. Ale jak vidíš, ani moc neprovokuješ, protože jsi průhledný jako krišťál  a obsahově blízko nuly.😎
      • Tys zjevně nepochopil, že mě nezajímají legrační témata tiscaláků. Užívám si trapáky jako tebe.

        • A vsichni ostatni si zde uzivaji tve trapnosti...

          • Zkrátím to, blbe. Ty zde smrdíš pořád. Na víc nemáš. Já zde doma nejsem. Není o čem psát.

            • To je videt, ze nemas o cem psat - vsechna vulgarni slova a urazky jsi uz vycerpal a nic jineho napsat neumis...

              • Reakce na příspěvek:

                Nic jsem nevyčerpal, blbečku, smiř se konečně se svým chabým intelektem, který miluji.

              • Reakce na příspěvek:

                Co vidí moula jako ty, jistě není směrodatné, ubožáčku, bude se mi stýskat po tvé demenci.

              • Reakce na příspěvek:

                Vidíš jako celou dobu ho*no, primitivní deb*le, sračkama jako ty není důvod se víc zabývat.

          • ... omyl, nejsou všichni primitivní jako ty, vidláku

    • Lžš Hrebeňáre.Absolutně největším primitivem  a to už po několik let jsi tady TY. Rudyn Hrebeňár. Vyhlášený prasič zdejších stránek. Je k popukání jak se ty, lidský odpad z Ostrova u Varů nazýváš překladatelem z němčiny. Nebo jak tady vyhrožuješ.Jses pomátl, ne?Když ti bude chtít někdo vyprášit kožich tak si někoho pošle. Kdo z přispivatelů by se špinil s tebou, takovou lůzou?

      • Pošli třeba svou deementní babičku, ty zakrslý debílku.

      • Nauč se už konečně psát, ty zesraný nepoužitelný nevyvinutý zdegenerovaný slizký deemente.

  • ... děkuji moc za tradičně tupé projevy nejdementnějších internetových trosek, na které už zase s*ru, pa

  • ... kolobezka.1 tipuji na IQ 3 (a to hodně přeháním, ty bezmocný dementní hlupáku)

    • Stale mimo tema a stale urazky...

      Zadny pokrok k lepsimu bijce u tebe nevidim...

      • ... na témata hlupáků jako ty zásadně s*ru, u tebe NIKDO NIKDY žádný pokrok nemůže zaznamenat

  • todo Hrebeňár:

    Lidická 3/1332, 363 01 Ostrov

    okres Karlovy Vary

    Telefon: 723 983 963

    • ... chachacha, tvé dementní projevy jsou naprosto k ho*nu, ty zbabělá nulo, už s*ru na s*čku

      ... zajeď, ale předtím napiš svou závěť, kr*ple

      • Mimo tema, porad stejne urazky - tak to se mam ozval pitomecek bijec...

        • ... o reakce na ubohá témata mi nikdy nešlo, užívám si blitky na ně sraček s tebou v čele, moulo

      • Necháš se zase zapřít ty zbabělá impotentní zkurvenino!

        • Napiš místo a čas, zdechneš.

        • Dementy jako ty není důvod řešit. Impotenti s oblibou používají tučné písmo, primitive.

  • Něčím se "TO" živit musí...

    • Jsi primitiv, čau.

      • Copak "todo" - to nám všechno vysvětlí!

        • ... omyl, s*ru na primitivy, troubo

          • Jj - podle známého hesla z roku 1953, které na tebe lze upravit: 

            "Se*eš honem - podle norem! SSSR je Ti vzorem!"

            • ... super, skvěle jsi dobrovolně zařadil své mektání do středověku, lépe bych to nevymyslel

  • Kde je trouba Jéglů?

    • ... přesně tam!

  • dzixy

    Že evropské orgány něco nekalého zjistí se dá očekávat. Jde ale o to, jaký právní dopad jejich zjištění bude mít u nás. Za úmyslně podvody by hříšníci měli být přísně potrestání. Pokud se hříšníci proti obvinění budou odvolávat, měli bychom respektovat presumpci neviny, nejenom proto, že tak stanoví zákon, ale také proto, že o bruselských orgánech si dnes hodně lidi myslí své. A často právem.

  • pavel.zajda.7

    Blbečkové kontrolují a prd! Pan Premiér se jim, havloidům, chechtá!

    Chce to z tý marxistický EUtopie vypadnout!

    • Jsi zde letos (letos ne poprvé) jednoznačně nejprimitivnější článek, ubožáčku.

      • pavel.zajda.7

        Ale ale ty vykurvenej Hrebeňáre už si dlouho nedostal přes ten tvůj vyžilej rypák!

        • Jsi celoživotně zes*aný dementní kr*pl, se kterým není důvod se víc špinit, trosko.

          • ...vybraný slovník, jen co je pravda...

            • ... na poslední lidský odpad jako ty, chudáku, stačí bohatě

  • Jediný hodný miliardář na světě je náš československý předseda vlády Andrej Bureš. Co vydělal, to rozdává chudým, je to slovenskočeský Jánošík. Ale když se krade z našeho, je to naše věc ale když se krade z peněz EU, má EU právo to kontrolovat.

    • ... tvá demence je úchvatná, bezmozku

    • Čo sa čuduje pán doktor, veď všeci kradnú.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit