Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se levicová vláda přetrhne.Nejvíce rostly důchody za Klause
  • V této zemi je většina důchodců,kteří pomáhali,svojí troubovitostí ,lumpům ke korytům a přes kuponové privatizace Česko rozkrást.Ti zaslouží výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu jedině na holý zadek bejkovcem.
  • Lepší než píchnutí do oka! Dva roky zmražené důchody, pracujícím důchodcům ukradeno 2200Kč každý měsíc na dani, To, že platí veškeré pojišťení a daň a nic z toho na důchodu nemá, nikoho nezajímalo.A ještě jim to lumpům nestačilo. A těch 35 Kč v průměru? Dodnes jsem se z toho nevzpamatovala.Jo Kalousku, Kalousku.To víte,důchodce u nás bude ožebračen znovu,až se přijme EURO !
    Tato vláda zpětně vrátí to, co bylo ukradeno no a těch 200Kč? Sto korun si dám na pohřeb do kasičky - i to se muší- a další stovku propiju. Jo !
  • *16* *12* *12* *12* *12* *12* *12*budeme se mít jak *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* vŽITĚ
  • Na každý den bude mít důchodce navíc 1 a 1/2 rohlíku! *2* *2* *2* *2*
  • Za financování Kraďouska to bylo 15Kč!!! tak se Tiscali.cz zklidni.
  • A jak valorizují dávky na děti, zejména které studují, dojíždějí a musí se stravovat na internátech? Směrem dolů!!!
  • Chci věřit, že pisatel tohoto článku "obdivoval zvýšení" důchodu ironicky. Pokud ne, tak jeho závist vůči důchodcům je přímo ukázková. Neodsuzuje vyplácení miliard těm, co nepracovali a pracovat ani nechtějí, ale závidí těm, co pracovali celý život, aby teď byli na hranici chudoby a žebroty. Opravdu morální postoj.
  • Teda, až mi to "zvýšení" přijde okamžitě si vyjedu k moři, s tak "závratnou" částkou jsem vůbec nepočítal...
    • nezapomeňte se s tím pochlubit německým důchodcům *1* *1*
  • hlavně že si přidaji politici *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit