Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj to je hnusný tvor, přímo netvor


  • KIMCID
    Pokud na někoho působí můj dnešní titulek jako červený hadr na býka, dovoluji si mu připomenout, že je to jen variace na heslo, se kterým šli kdysi do ulic lidé vyzbrojení červenými kartami od aktivistů jisté nejmenované ambasády.Heslo "Miloše do koše!" končilo ovšem vykřičníkem a bylo míněno jako výzva ke svržení legitimního prezidenta.Svou variaci na ně jsem na rozdíl od zmíněných statečných bojovníků proti Miloši Zemanovi použil jen s otazníkem a výhradně jako námět k zamyšlení, co učinit s volebním lístkem prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, který v uplynulých dnech vyjádřil své obavy z možného zahraničního ovlivňování příštích prezidentských voleb v ČR.Jeho výrok mi silně připomíná argumenty 
    • KIMCID
      tuzemských mlékárenských a drůbežářských firem, jakož i obchodníků, zvedajících cenu másla a vajec nad únosnou mez a zdůvodňujících to tím, že jen kopírují ceny daných komodit na evropském trhu.Kdyby to totiž (v tom je ta potíž) byla pravda, znamenalo by to, že naše volby - ať už ty minulé parlamentní, nebo ty následující prezidentské - se pokouší ovlivňovat zahraniční velkokapitál. Protože co víc může české voliče dožrat než zdražování vajec a másla?Jenže ona to pravda není. Je to lež!V té souvislosti se ovšem vnucuje otázka, co jsou obavy z možného zahraničního vměšování do voleb, vyjádřené panem Drahošem. Šíření poplašné zprávy? Podpásová rána soupeřům? Anebo prostě volání člověka, který nemá voličům co nabídnout a který začíná cítit, že mu teče voda do bot?Ale na to ať už si odpoví každý volič sám.
  • TheGGG

    to bude trapné, až s nim do senátu bude chodit manželka, aby mu mohla říkat co má dělat...

  • "Drahoš se stal senátorem v prvním kole, chce se věnovat vzdělávání"

    .

    To myslí že začne "studovat" univerzitu třetího věku? Tak jen do toho a držme mu palce.

    • Člověk se musí vzdělávat celý život. To platilo i dřív, ale v poslední době nastává takový pokrok ve vědě, technice a poznatcích, že to jinak nejde. Jak se za komunismu zpívalo v té písni "kdo chvíli stál, již stojí opodál." 🙂

      • Pan profesor brzy oslaví (doufám, že ve zdraví) 70 let. Přeji mu, aby se mu vzdělávání dařilo a přinášelo mu nové informace.

        Jako politika ho nemusím (on to ani politik není, spíše sympatická loutka), přesto mu přeji jako člověku jen to dobré. Už teď mi jeho naučené věty přinášejí úsměv a to je dobré.

  • Vidš BBBLBE? Ale pan Zeman je v pohodě na Hradě. Ty špína tady zlostně a závistivě prskáš. Ráno si zabalíš tlačenku do novin a pomažeš do výkopu. To už je úděl socky. Bezmocně se vztekat. Nad něčím co nikdy neovlivní. Krása, co?

    • vanhorne

      "si zabalíš tlačenku do novin a pomažeš do výkopu."

      Pred nejakym mesicem jsi nas upozornoval, at doplnime chladici kapalinu nez se postavime k soustruhum. Tak ses prehral, ze dnes nas za trest posilas do vykopu?

    • Milý Okoune, jasně, ty sedíš v kanceláři v teple a klidu. Přeju.

      Jen mi řekni prosím, jak Ty to všechno ovlivňuješ? Máš nějaké kouzelné tlačítko vedle koše na odpadky?

      Nebuď hned tak vzteklý, pomáhá vlažná voda po ránu.

  • Škoda, že se akademik Drahoš na Hrad nedostal, zvolili jsme si raději sebestředného, vzteklého, mstivého, nemocného, sprostého a věčně ožralého starého rusáka, který se už nikdy nepodívá do Bílého domu, ruské ožraly tam rádi opravdu nemají.
    • Ale paráda je, že s tím nic nenaděláš, takže neplakej.

      • copak klone ,ožralec na hradě čeká jen na tu zubatou a už ani nevnímá ,natož aby opilecky vládnul s prolhanym čobolem,a tomu taky neni do zpěvu neb stamilony v erdeli a výsledek diskutabilní.

      • Ale Příroda s tím udělá. Dožije to ožralé rusofilní strašidlo do švestek?

        • Byl jsem ráno v šopě nahlédnout do bečky a dosypat poslední dávku. Mohu oprávněně prohlásit, že ať je ožralé rusofilní strašidlo kdokoliv, do švestek dožilo a přežilo.

        • Občane, raději piš o putinstánu a hordách východosteoních Hunů a nájezdníků. Pohled supa je fakt nechutný.

          Pana Zemana taky moc nemusím, ale všechno má přeci svoje meze. I Tvoje nenávist.

        • A ty trubko Sajmonova z Tischcali chcípneš do týdne. Nebude tě žádná škoda, protože jsi trubka s tisíci nicky, pitomče.....

          • análko789 neztrácej nervy neb až opilec natáhne ráfek tak budeš mít orgasmus smutkový a to může bejt tvuj poslední.

  • KIMCID

    Jestli tento člověk, který není schopen hovořit z patra a spoléhá se na nápovědu, tak jak v prezidentské kandidatuře, se chce vzdělávat problematice vzdělávání tak to potěš koště, to by dopadlo. Spíše se chce přiživovat zase na spoluautorství.

    • No jo, nedokáže v Evropském parlamentu vykládat, že si tam dal řízek a že vypadal a chutnal jako bublinková p.del (bubble bum), ani neříká, že novináři jsou sv.ně a měli by se střílet ani se nenechá ovládat bolševickým ovčincem, má vlastní názor a slouží mu paměť. 

      • Tak on "Náš Jirka" má vlastní názor.

        Získal ho transplantací nebo infúzí?

        Je ovšem důkladný, to se musí nechat. Porazil ve volbách doktorku, kterou vysoce odborně, morálně a výsledky své praktické politické a vědecké činnosti převyšuje, viďte?

        • Dobrý den Filie, většinou s Vámi souhlasím, ale tentokrát se zamýšlím.

          Docela si myslím, že se spolu s transplantací či transfuzí zázraku vlastního názoru nedočkal.

          Jako senátor bude dobrý - uspokojí svoje ego, kavárníci přestanou řvát a moc tam překážet nemůže. Takže kdybych měl v Praze volit, tak tuhle sympatickou marionetu asi taky zvolím.

          Vodící drátky drží totiž jiní v pozadí.

          • Senátor má tu výhodu, že k vhodné příležitosti snadno získá deset potřebných podpisů od svých kolegů.

            (První věta mého předchozího příspěvku byla ironická, ostatně nepochází ode mne.)

  • Tak vitač už je u vesla 😯

  • Já Drahoše volil jen proto aby tam neseděl Zeman.Tady je vidět jak příznivcům becheroviče a bureše nevoní prohra.Jinak stop uprchlíkům a Drahošovi a reklama na knihu jednoho ožralce udělala taky své,ale prostě vám to lidi nebudou žrát do nekonečna.

    • Pravdou je, že poslední dvoje volby nebylo moc z čeho vybrat. Spací panna jeden protikandidát, igelitová loutka další protikandidát. To se to Becherovičovi vítězí.

      Nemějte za zlé Zemanovi, že vyhrál - najděte a postavte lepšího. Je takový? Už se na něj těším.

      • Vidíte a já si jeden čas myslel že Zeman bude v pohodě ,ale to bylo začátkem 90 let a před bamberským kufříkem.

    • KIMCID

      Jaká prohra pan Zeman je prezident a Babiš je premiér.Prohrál akorát Drahoš a demblok :D

  • Inu, jak se říká v těchto časech. Volby nerozhodují voliči, ale ti, kdo hlasy sčítají. A tak je to se vším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit