txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (26 příspěvků)

 • Kasam (skrytý)
  3 se líbí

  Vysoké platy a požitky všech v Bruselu jsou vlastně úplatky. Držte krok a nekecejte nám do toho.

  14.9.2017
 • Asi tak (skrytý)
  9 se líbí, 5 se nelíbí

  www.parlamentnilisty....502905

  13.9.2017
 • Zan (skrytý)
  11 se líbí

  Jak to, že je platí Brusel a ne my? Já myslel, že jsou placeni ze zdrojů vlastní země? A kdo tohle vlastně odsouhlasil? Pak se nedivme, že to dopadá jak to dopadá.

  13.9.2017
 • Krákora (skrytý)
  8 se líbí, 5 se nelíbí

  Ta na té fotce zdrhla z nějakého ústavu? *15*

  13.9.2017
 • mazda (skrytý)
  15 se nelíbí

  asi nějaká krákora, co doma klátíš ty ? pochlub se, pomlouvat veřejně vzhled ženy je ubohé *11*

  13.9.2017
 • topol (skrytý)
  5 se líbí, 3 se nelíbí

  Žádný ústav ta naopak je za vodou a směje se všem !!!

  13.9.2017
 • koloběžka 1. (skrytý)
  4 se líbí, 4 se nelíbí

  Někdo mi tu stále bere můj nick ...

  Baví tě to...?!

  13.9.2017
 • parlamentní pysky (skrytý)
  3 se líbí, 6 se nelíbí

  vybanovaný soudruh BTW a jeho nicky vám to vysvětlí, ihned co se vrátí z perfííído dovolené *15*

  13.9.2017 upraveno
 • koloběžka 1. (skrytý)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Tento příspěvek byl zablokován administrátorem, protože porušoval pravidla pro slušnou diskusi.

  13.9.2017
 • TOM231 tiscali.cz
  21 se líbí

  Tak ani jim to nezávidím. Dokonce života nad sebou blít není žádné terno a navíc nikdo z nich neví na kterém kandelábru skončí.

  13.9.2017
 • Evropská unie (skrytý)
  60 se líbí, 2 se nelíbí

  je zcela zbytečná a nebezpečná organizace. Původně dobrá myšlenka je naprosto znehodnocena realitou v mnoha oblastech (migrace, otrávené potraviny, diktát velkých států vůči malým atd). EU je mnohem horší než RVHP.

  13.9.2017
 • j (skrytý)
  10 se líbí, 38 se nelíbí

  Myslí si soudruh, že bylo lepší SSS (Společenství socialistických států), kdy byly zadrátované hranice jak v koncentráku a s lidmi se zacházelo jak s vězni v koncentráku, o všem se rozhodovalo v Moskvě a soudruh car gosudar nám dokonce vyhrožoval deportací na Sibiř? Pokud se po tom soudruhovi stýská, může přesídlit do Putlerlandu.

  13.9.2017
 • Téměř všechny fobie (strachy) (skrytý)
  23 se líbí, 4 se nelíbí

  jsou léčitelné, strach z výšek, z pavouků ale i třeba zastydlý antikomunismus anebo strach z jiného názoru, než je ten jediný správný, totiž ten Tvůj. Lékař by Ti pomohl, navštiv ho, svěř se mu a uvidíš, že se Ti uleví.

  13.9.2017
 • j (skrytý)
  6 se líbí, 24 se nelíbí

  Jistě, i zastydlý antieuropeismus je léčitelný. Naše země svou kulturou vždy patřila do Evropy a ne do východních stepí. Propagovat opětné připojení naší země k východostepní říši je vlastizrada.

  13.9.2017
 • Jirka (skrytý)
  20 se líbí

  Božínku vy jste opravdu supr žvanil. Vás by v Bruselu brali všemi deseti.

  13.9.2017
 • j (skrytý)
  2 se líbí, 12 se nelíbí

  No jo, já jsem rodilý Evropan, takže v této zemi je můj domov. Na rozdíl od těch co je to stále táhne na východ...

  13.9.2017
 • KarelIV (skrytý)
  29 se líbí, 1 se nelíbí

  Jen na okraj, kolik je vám let, že tady vedete takové rozumy? Každý kdo to zažil ví, že co tady plácáte jsou bláboly Havla případně ČT24. Takže se vzpamatujte a když už posloucháte něčí "zaručeně správné" informace, tak se alespoň obtěžujte si je ověřit. Pak nebudete otravovat šovinismem ostatní.
  Co se týče slavného EU. Ano je totálně zdiskreditované právě týpky z Bruselu a jejich přisluhovači okolo. Jakpak se v této EU mašinerii vyjímá pí Jaurová z hnutí ANO? (jak jinak než z ANO že?) Celkem by bylo zajímavé, co pro naši zem vykonala záslužného jakožto kandidátka hnutí ANO 2011 na post české eurokomisařky. Proč nás o úspěších a přínosu neinformuje p. Babiš? Zejména když podle " cs.wikipedia.org/wiki...%C3%A1 " cituji " Organizace pro kontrolu lobbyingu v Evropské unii Corporate Europe Observatory upozornila na úzkou vazbu Jourové na Andreje Babiše, který ovládá podstatnou část českého potravinářského a chemického průmyslu i médií a jehož firmy obdržely značné množství evropských grantů a zemědělských dotací. Dále organizace upozornila na konflikt zájmů, poněvadž Jourová nejprve pracovala ve veřejné správě v oblasti evropských fondů a poté v letech 2006 a 2013 spoluvlastnila firmu Primavera Consulting, která ve stejné oblasti podnikala ". No a co se potravin týče- právě tato osoba se má jako eurokomisařka, která to tam dokonce má na starost, do roztrhání těla bít za to, aby tento problém vůbec nevznikl. A co dělá? A co na to ANO?

  13.9.2017
 • j (skrytý)
  9 se líbí, 17 se nelíbí

  Je mi dost na to, abych věděl co říkám.
  Pokud jde o pí Jaurovou, je otázka proč si ji čeští voliči zvolili do EP? Proč vůbec podporují ANO, které nenabízí žádné humanitní, rozumné a civilizační myšlenky, jenom jejich fýrer chce řídit stát jako podnik, což je fašismus. Vzpomeňme na Mussoliniho, Hitlera, komunistické vůdce.

  13.9.2017
 • j (skrytý)
  5 se líbí, 2 se nelíbí

  P.S.: Císař římský a král český, Karel IV, blahé paměti udělal velice mnoho pro Země Koruny České a každý slušný Čech k němu chová úctu. Proto bych si nedovolil použít jeho jméno jako svůj nick.

  13.9.2017
 • kritik (skrytý)
  1 se líbí

  Jsi mimo mísu asi tvé mládí děla tyto názory.EU ti vyhrožuje každý den deportací do Afriky místo netáhel.Ty zase můžeš do Prusele.

  13.9.2017
 • j (skrytý)
  9 se líbí, 6 se nelíbí

  Zástupci států EU se místo rychlé a racionální dohody o realizaci efektivních opatření k řešení problémů dohadují o nesmyslných "národních zájmech", o ..exitech a podobných "zásadních" věcech jako Češi v 19.století v Rakouské monarchii. Soudružka Federica Mogherini za nepředstavitelný peníz by chtěla zavést v EU komunismus, jen ještě neví zda ruský nebo čínský. Představitelé EU diskutují o "zásadních" problémech a mezitím Evropu zaplavují slimáci a blíží se doba, kdy anticko-judaisticko-křesťanská evropská civilizace bude nahrazena islamismem. A náš "symbol" vzpomíná při Becherovce na staré rudé časy kdy byl v KSČ a v prognosťáku a "spolupracoval" a táhne nás zpátky do ruské a čínské "píp".

  13.9.2017
 • 3 (skrytý)
  41 se líbí

  Euroblbka Mogherini?!! .. Ta kravka z Italské komunistické strany?!!
  V Itálii ani nemůže sama na ulici, aby nedostala pár facek...
  Okamžitě pryč z EU!
  *6*

  13.9.2017 upraveno