Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To byl teda muzikant ! nechutne jak Ceskatelevize leze zadku tomu jazzmanovi za nase poplatky
  • jestli pak měli naši vlivní po skončení koncertu trachtaci na náš účet zdarma. *5*
  • Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli

    ke shlédnutí zde: http://profesor-klaus.osoba.cz/
  • Oni se přišli s panem Klausem rozloučit,proto že brzy půjde před soud a doufám že s ním půjdou i jeho soukmenavci.A doufám že si ty svoje zlodějiny odsedí.
    • Jsi naivně trapný, soukmenavče.
      • Koukám že s těmi zlodějinami souhlasíš.
        • Nejsi jeden znich.
  • Úplnej festival havlistickejch vlezdoprdelků a zhrzenejch knížoplků. Pan president Klaus byl panem presidentem celejch deset let a jako jeden z mála se postaral vo to, abyste neskončili v německý prrrdellli a sudeťáci by si z vás udělali eintopf. A pan president Zeman si určitě z pošahaný jevropejský hunije nenechá srrrrrát na hlavu. A to vás asi žere nejvíc, eurokretenodebilofanatici
    • To - palailogos

      Co takhle, řešit si Řecké problémy, a nesrat se do dění jinde, co ty na to přivandrovalče? *16*
      • .. tebou tady vytírá podlahu na hajzlu kdokoli, trotle, že
      • Co takhle vymyslet jiný nick ty pravičácká zlodějská bestie a dítě ku/vy?
    • Ty jsi ale pitoma! *12* *16* *12*
      Nejsi taky JUDR?Jako ten polocikan dolejc? *10*
      • Já polocikán, ale ty jsi kofoláč na plný úvazek. Hnido *1* *1* *1*

        Elita národa *1* *1* *1* *1* jsi se podělal Honzo?? *1* *1* *1*
        • Petane,pis si o me cokoli Te napadne.
          U me jsi odpad a hnusny prototyp prasete...Blb,ktery se zastava zlodeju puvodem z KSC je POVL,LUZA a totalni H O V A D O!!! *3*
          A tim jsi zde hlavne Ty. *12*
          • Ty asi nečteš to, co se snažíš napsat viď, protože by jsi zjistil, že jediné prase, lůza a hovado, jsi tu ty. Napadáš ostatní kvůli jejich názoru a potom máš tu drzost ze sebe dělat tolerantního demokrata? Jsi pouze netolerantní esesák. Za Hitlera by jsi udělal kariéru, ten potřeboval zrůdy do lágrů, ale Hitler je kaput, tak se s tím smiř. *1* *1* *1*
            • Máš problémy pochopit psaný text??
            • Me to je volny jak se bavis-nebavis.Me stvou pouze zlodeji nicku-a to nerikam,ze jsi jediny,co je zde krade!
            • Kdyby jsi se bavil normálně, tak tě nechám napokoji, ale to ty neděláš. Urážíš ostatní a to dost drsně. A dokud v tom budeš pokračovat, tak já taky.
            • Hele-ser na to.Jestli je u me nekdo doopravdy cvok,tak pouze ty.Ja se zde normalne bavim s EROU-i kdyz mame kazdy jiny nazor.Ale ty nemas zadny nazor,akorat provokujes.Myslim si,ze i me krades nick a pises sam se sebou.Asi z toho mas nakej psychickej uzitek,ale to je vec tvyho psychologa,ne moje.
              Tak pokracuj-treba se ti ulevi.
            • Chyba, já komunismus nikdy neobhajoval.
              Co jsi nepsal ty?
            • Chlapce,jediny blb s kterym nesouhlasim absolutne v nicem jsi ty.
              A jestli nekdo pise dal pod mym nickem je zarazejici,ale s tim nic neudelam...
              Jinak Hitler+Stalin je jedna svoloc,takze ten,kdo propaguje komunismus zaroven propaguje fasismus.Zamysli se nad sebou,jestli tedy mas cim...... *3*
  • Kdo tu opovrzenihodnou 'umeleckou' seslost platil?Sotva by ta umecena cikanka nekde predvadela sve vykony zdarma...
    • Ty určitě ne, protože jsi cikán na sociálních dávkách. Hnido. *1* *1* *1*
      • Tahni ty zkyrvysynu.Ja ne,ale tva matka je cikanka.
        Na tobe je videt uroven tohoto naroda ty S V I N E! *12* *12* *12*
        • Teď jsi mne rozesmál *1* *1* *1* Myslíš jako prase, vyjadřuješ se jako prase, chováš se jako prase a počítáš se za elitu???
          Ty jsi ale kus lejna.
          *1* *1* *1*
          • Ja na tebe ty hnusny podsvince tak maximalne M R D A M a chciju ti do ty tvy krivy tlamy.
            Nezapomen propagovat Pruzinskeho a dalsi megazlodeje puvodem z KSC!
            Jsi odpadem lidstva-promrdanej cikan. *12* *16* *12*
            Bohuzel i tento netvor se hlasi k ceske narodnosti-no,a pak se nikdo nemuze divit,jak tento stat dopada ke dnu!
            TAHNI ZPATKY DO INDIE!!!
            Z M R D E !!! *12*
            • Teď jsi se musel udělat *1* *1* *1* *1* *1* ty elito. Napíšu Feničovi, ať tě vezme do GENu (Galerie elity národa) to by se divil, co v čechách žije za "Věci" *1* *1* *1* *1* co si "Myslí" že jsou elita *1* *1* *1*
  • Doufám, že měli koupací čepice. Je to jinak, svinstvo a paraziti se přišli rozloučit s jejich papá.
    • ... ty pí*o ani nechodíš spát, jak jsi blbej
      • No od tebe to dřepí, ačkoli co je ti do toho kryple? *16*
        • Antiparoubek je vykastrovanej blb,ma stejne 'vysoke' IQ jako ten bezinteligentni ''JUDR'',jenz ma foto Ferdinanda Vanka v profilu.
          I z takovychto lidi se sklada tento narod,ve stredoveku by tyto zrudy okamzite nekdo zlikvidoval,aby nebyla moznost dalsiho mnozeni techto potkanu! *16*
          • Ty máš být vzorek inteligentního člověka? Psát to pořádně neumí, mluví jako chovanec diagnostického ústavu, smrdí a krade? Jak se to říkalo dříve? IQ houpacího koně a vyjadřovací schopnosti šumící trávy?? Ty, takový genetický odpad se dereš do popředí? Ještě že máme štěstí, protože jsi impotentní bukvice a takové lidské prase zmizí z lidského genofondu. *1* *1* *1*
            • Já na dávkách nejsem. Dokážu se o sebe postarat sám, na rozdíl od tebe. Už tě přebalili?? *1*
            • Vcera mi je donesla socialni pracovnice.Tobe jeste ne?Tak ji bez rozkopat drzku,nebo zavolej svym pribuznym,at ji seknou macetou! *3*
            • Počítám, že už jsi to dělal, když o tom tak zasvěceně píšeš, ani se nebudu ptát jaké to je *1* *1* , ale ty nám to všem napíšeš že?? Ty jsi ale kanál *12* *12* *12*
              Fakt si zajeď do Bohnic, třeba ti pomůžou, nebo tě naložej do lihu, ty elito národa *1* *1* *1* *1*
              Už jsi byl pro dávky?? Hnido.
            • ZMRDKU,uz si vylihal svy cikansky matce K U N D U?
  • Paranoidní psychopat s bludy megalomanie, spolupracovník StB (a možná i KGB), kterého komunisti považovali za takovou sv.ni, že ho mezi sebe nevzali, i když si tam třikrát podával přihlášku. Ale za odměnu za "dobrou spolupráci" mohl studovat na Západě.
    Bezcharakterní zrůda, podle které by ustanoveními o lidských právech "zaplevelila" Ústavu a tak musela být vydána samostatná Listina základních práv a svobod.
    Zločinec, který "dělal tlusté čáry za minulostí" (aby se nemuselo vracet skutečným vlastníkům to, co bylo ukradeno a mohl si se svými spolugaunery rozebrat), "utíkal před právníky" (aby se mohli majetek rozkrást dřív než se vytvoří pravidla pro privatizaci), "zhasínal" (aby se nevidělo kdo a jak "privatizuje"). Vlastizrádce, který v zájmu Kremlu, jímž je vydíraný za svou minulost, se snaží vyrvat ČR z EU a předhodit ji jako kořist Moskvě. Zločinec, který odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu, ač to bylo jeho povinností a bránil tak občanům ČR domáhat se svých práv u Evropského soudu, pokud by se jich nedomohli u české "justice". Nakonec se vztekem podepsal, když mu hrozilo zbavení svéprávnosti na návrh psychiatrů. Dělá ostudu ve světě svým štvaním proti EU a svými klaunskými kecy o klimatologii a nakonec se neštítil ukrást Chile pero. Vrcholem jeho p.asáren byla jeho poslední tzv. "amnestie".
    Ten velezrádce a zločinec by zasloužil doživotně chcípat o chlebu a vodě v Daliborce.
    Ale na každou sviini se vaří voda, i na Vencu Kikinu Pružinského.
    • Pero neukradl demagogu, podle protokolu patří jemu. Už přestaň lhát.
    • ... jsi bez konkurence
      • Nápodobně hňupe *16*
        • .... tebou tady vytírá podlahu na hajzlu kdokoli, trotle, že
  • Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....

    http://profesor-klaus.osoba.cz/
    • Malíř Pavel Brázda vrátil Klausovi medaili Za zásluhy

      http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=772958#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4
      • Četla jsem , dost dobrý...
    • Prof. Ing. CSc. je i můj bratranec, ale v chemii - na rozdíl od tohoto pána má ještě něco navíc
      CHARAKTER !!!
  • Mila redakce zpravy.tiscali.cz, klidně mě zablokuj. Absolutně se mi po tom zdejším stádu hlupáků, pro které je vaše diskuze zjevně hlavně určena, nebude scházet. Čau, bando :)
    • Tak už táhni antiparoubku, zase změň nick a votravuj tu dál, jsi ubohý chcípák, který ani ten názor mimo napadání nemá ty retraktore a ještě nefunkční
      • ... tebou tady vytírá podlahu na hajzlu kdokoli, trotle, že
    • Jsem jeden ze stáda jak uvádíte a taky se mi nebude ale vůbec nebude stýskat po tom ješitným muži,který si myslí,že jen on ale jenom on má pravdu a víc to nemá cenu rozvádět!
      • Nemusel jste se přihlásit. Je to váš a ne můj problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit