Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poprava Marie Antoinetty a Ludvíka XVI. v roce 1893 vyvolala zděšení, trotlové z ti chcali se zase vyznamenali


    • Takové prkotiny v překlepu mne netrápí, víc by mně vadilo, kdyby například někteří jedinci tvrdili že Antoanetu a Ludvíka zavraždili ruští bolševici na přímý rozkaz Putina. A že by se tu takoví našli...  🙂U některých by mne tahle omezenost opravdu už nepřekvapila.....přimhuřme oko nad drobnými kosmetickými nedostatky autorky jinak dobrého článku....

      • vanhorne

        "Takové prkotiny v překlepu mne netrápí"

        Ale i tak te trapi to dost.

        • A vidím že se jeden omezený rusofob chytil....😀

    • Omlouváme se za překlep. 

      • Máte jich tam víc, škoda.

  • Zajímavý článek. Jenom dvě poznámky:

    Dosud jsem se domníval, že poprava Marie Antoinette a Louis XVI za francouzské revoluce se konala v r. 1793 a ono to prý bylo o sto let později. 😯

    A přivést na svět 18 dětí, sakra to je výkon, to nedokáží ani nepřizpůsobiví. 😍


    • Malichernosti. 🙂 Každý průměrně vzdělaný a inteligentní člověk ví že poprava byla 1793 a jedná se tedy o drobný překlep, což se dá i logicky odvodit ze souvisejícího textu v článku. Jen zoufalec si musí dokazovat "svou nadřazenost" a léčit mindráky, aby na tyhle hlouposti upozorňoval. Asi aby před druhými dělal dojem rádoby vzdělaného. Na mne vždycky tyhle poznámky působí jako když někdo upozorňuje "jaký typ vzorku je na té či oné pneumatice" ale nechápe vyšší souvislosti že pneumatika je součástí kola, kolo součástí auta a auto slouží komu a čemu? Lidem k dopravě........to je ale bohužel problém současné společnosti.......vrtá se v detailech, ale nechápe holistický obraz...a tak vytváří stejně postižené jedince.....😉

    • Omlouváme se za překlep. Opraveno. 

      • Děkuji, chyba se někdy vloudí a tak jsem na ni upozornil. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit