Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má takový nevinný hezký kukuč tenhle kluk, myslím že ve vězeňských sprchách bude oblíbený *14*
    • Jak dobre to tam znas brouku osobne ??!
  • Dalík a Janoušek propustit na svobodu, finančně odškodnit a veřejná omluva.Topolánek na hrad, předseda vlády Kalousek, ministr spravedlnosti Vesecká, ombudsman Sokol, hradní poradce Klaus, ministr kultury Knížák, ministr zdravotnictví Julínek, ministr financí Jaroslav Tvrdík, ministr dopravy Aleš Řebíček, ministr školství Karel Březina, ministr průmyslu Zdeněk Bakala, ministr vnitra Jan Kubice, nová funkce ministr sportu Miroslav Pelta.
    V uvolněné pozici předsedy Fotbalové asociace ČR nově Jaroslav Starka.
    Žádný strachy my Vám ukážeme největší výhodu demokracie, jak je krásně flexibilní ;-)
  • prezidentem, snad dá svému nevinně obviněnému chudákovi kamarádovi milost, ne? Tak to v modré partaji chodi....prezidentskou milost lumpům....
    • Topol nebude presidentem! *1* *1*
      • ze bude kocoure .
      • Ovce si jistě zvolí Becheroviče, nebo spíš on zase vymyslí nějakou podlost jako minule, aby na hradě zůstal strašit dokud si pro něj nepřijde zubatá. *1* *1*
  • a kamarád od Topolánka. Se teda sešla partička. tohle míří do basy, špinavec Topol míří na hrad. Těmto dvěma se může každý ale naprosto každý vyčurat beztrestně pod dveře. To už se tak špinavcům dělá!
  • Topolánka ne na Hrad,ale na hrad Mírov.Kdo ho bude volit tak nezná jeho lumpárny jako vládním letadlem letět na lyže do ALp a s tehdejším primátorem vykukem tehdy vyslancem ve Wien.U Berluskoniho měření kyjů nebo čakanů atd.Rozvod s manželkou,která ho podporovala.Asi již nemá peníze .Volizování Ukrajinky Tymošenkové.Chachar k pohledání a ten čistý charakter.
  • "Někdo" asi chtěl, zda by si to za něj nechtěl odsedět.
    • Pane Kukačka, já bych vám dal takových 30 zlatejch, kdyby jste si ten arest za mě vodseděl! *1* *1* *2*
  • nez z Topola bude prezident . Ani ho nestaci voamnestovat . Skoro rok uz ma za sebou , jeste rok a jde za slusny ven. Ne li drive a la Janousek atd ...
  • Topolánek bude prezidentem a dá mu milost. *3*
    Topolánek na Hrad!!! *3* *3* *3*
  • A to se vyplatí, za stovky milionů 4 roky.
    Nedáte mi někdo jednostomilion? Já si půjdu taky sednout.
    Stravu mam zadarmo, teplou vodu, střechu nad hlavou taky, každý týden čisté hadry, vycházky na dvoře, Vyučím se papírnictví, budu lepit pytlíky a ještě si ušetřím nějakou tu tisícovku.
    A to se vyplatí!!!!!
    • Nevyplatí! von je nedostal, jenom je chtěl! *2* *2*
  • a šup za ním topolánka
    • Fantomas nebyl primitiv ze zvláštní školy. Tak mu prosím nedělej ostudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit