Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo v tomhle debil-státě nechlastá, snad jenom mimina. *11*
  • Balvín taky trpí na vírózu?

    Teď budou všichní chlasta aby se zalíbili Miloškovi.
  • Jak to říká zločinec Kalousek, že z chlastu se člověk vyspí, ale z blbosti ne
  • lol
  • Větší legrace by byla se Šlafenbergem o jeho chrápání všude kam přijde o tom jak se vyjadřuje pouze v holých nesrozumitelných větách, jak za něho musí mluvit a jednat jiní. A co teprve Zlýčas. O jeho mileneckém vztahu placeném z peněz daňových poplatníků. To jsou téma lepší než si utahovat ze svého prezidenta a tím znevažovat jeho i tento stát.
  • Tak já osobně věřím, že pan Balvín cosi v oblasti kultury udělal a má jistě mnohem lepší předpoklady dělat pro kulturu něco pozitivního a hodnotného ne ta ženská Horáková.
    Ta byla prostě nemožná. A to její jmenování bylo ukázkou korupčního přístupu a nezodpovědného přístupu vlády ke jmenování lidí do jednotlivých resortů.
    Když si uvědomíme, že této ženské dali přednost před Ivo Mathé, tak je to prostě děs.
    Jen ať už ti korupčníci a shnilí lidé z vlády konečně odejdou do háje nebo nejlépe do basy.
  • Že se novináři neptali Havla, jaký měl vztah k alkoholu. To se tajilo. Nikdo nevěděl, že když přiletěl ze státní návštěvy Německa, tak že ho museli vynést z letadla jak žok chmele s diagnózou akutní otrava alkoholem (zdroj www).
    • To je ale zajímavé, že Havla nikdy nikdo neviděl opilého a váš zdroj www je opravdu velmi důvěryhodný...
      • No vidíš troubo, zadej si do Google, opilec Havel a uvidíš toho tolik že tě to porazí!
        • Žádné video jsem teda nenašel, takže poražen nejsem, ale můžeš sem hodit odkaz...
  • Nejhorší jsou takoví ti abstinenti, to jsou úchylní magoři, od nich co nejdál, normální člověk si občas rád dá skleničku nebo dvě, ovšem ne ty Kalouskovské dvoudecové!! *3*
    • Nějake ožrala mi tady nebude kázat, že když nepiju, tak jsem nenormální? Nevím, proč bych měl každej den popíjet, jen abych byl podle tebe normální. To je jenom vidět, co ti to dělá s mozkem, když smrtelně vážně vyplodíš takovej nesmysl....
      • Vždyť ty jsi blbečku ožralý každý den, kolem půlnoci už ani nevíš co za nesmysly píšeš!! *3* *3* *2*
  • platově pohorší, cha, cha.
    všichni přece vědí, že plat politika je jen přídavkem k příjmům... kulantně řečeno.
    • Chlastáš jako kterej prezident? Jako venca chrchla co?
      • Jo Venca ten uměl pít, vypil za tři a šel ještě dopředu, ti jeho kumpáni už pak šli krok vpřed a dva vzad!Byl fakt dobrej!! *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit