Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, hlavně, že jsme měli "nejlepšího ministra školství". Ten zakomplexovaný šmaťhavý bachař asi Kikinu dobře poplácal po pr*li.
  • Jak si to asi veřejnost vysvětlí? Jelikož jej do ministerského křesla posadil sám Nečas tak jistě ne proto,aby se s něčím hýbalo,ale hlavně proto,aby si někteří kamarádi do konce volebního času přišli k nějakým těm prachům a v budoucnu mohli dětem vyprávět,že byli ministrem. Jak to je? Byl Nečasův poradce (kecat umí každý) a potom,když má předvést nějakou práci, tak je to podle známého hesla: Dejte mi pár lidí, já to udělám. Závěrem jde říci,že celá Nečasova vláda je jedno nepřetržité střídání prdelí na jednotlivých židlích. Jen na Kalouska pořád nemůže dosáhnout. Není divu,asi na něj a ODSku má Kalousek něco v deníčku.
  • tož ten moravské ogár neví coby ...
  • Myslím, že měsíc před koncem školního roku pan mimistr nemůže "převracet" zaběhnutý školní rok. To by bylo podle přísloví "Práce kvapná - málo platná." Dokonalé poznání celého systému je pro něj jistě prvořadým cílem a ten pak bude pro něj odrazovým můstkem
    k obnově školství ČR na patřičnou a se vzdělaným světem srovnatelnou úroveň. Jako malé "já" cením jeho přístup a přeji mu úspěšné cíle.
  • Hlavně,že požadují řešení během měsíce,oni ovšem to nedokázali vyřešit ani za 8 roků své vlády.
    • Děda je náruživej teoretik, rád žvaní, babka neslyší a tak se musí vyklepat do fóra *2*
    • Dědku starej, když máš malej, nastav si ho koudelí.
      Prstem strkej, vokem mrkej a přirážej prdelí.
      Uvázala bába dedka k dubovýmu pařezu,
      nebudeš-li dědku hejbat tak ti něco uřežu.


      Dědek plesnivej je asi politolog nebo prognostik, rozumu jak rádio o volbách*1*
      • Přivázala babka dědka k dubovýmu pařezu, jestli se se mnou nezamrdáš, tak ti kule uřežu. Dědek mrdal až se strhal, až mu kule zmodraly, namazal je husím sádlem pak se mu zas blejskaly.
    • Ano, přesně.
      • jsou na @, ale vládnout by chtěli *11* boj o koryta trvá *10* cosi zaseteje to sklidíte, ale asi ti zase zaserete a budete brečet *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit