Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas je Káruč a je potřeba už ho konečně nakopat do p r d e l e, aby se točil jak Večerníček. *2*
  • Teď již jen zbývá, jako za komančů - strana a vláda rozhodla ve prospěch lidu.
    • Jsi kreteen. jako by se teď tebe někdo PTAL z vlády co može a nemože---idiote.
      • sorry
  • Pánové, mimo těch magorů, jen chci říct, že ti hajzlíci to musejí mít placené.I kdyby by byli důchodci, tak to nezvládnou. JSOU TO PLACENÍ HAJZLI A TÍM PÁDEM PRO MNE I ZRÁDCI ČESKÉHO NÁRODA.
  • Pozor na řečeného Pištu Žigu - tečku, je to kovaný komunista který měl před rokem 89 vysoké funkce ve straně, nyní hraje velkého antikomunistu, je to dobrý herec a zatím se mu to daří, ale je to jen zdání, duše komunisty v něm zůstala, neskočte mu na lep !!!!
    • Soudruhu, co tě na tom tak dráždí? Že někdo nazve komunistická p.asata pravým jménem uvede jejich zvěrstva?
      • Komunisti byli beránci, proti tomu co nastane pokud se začne vynucovat právo. :))
  • Ten můj zkur*ysyn ať si dělá co chce, stejně mu ji vlepím, hajzlovi.
    • Líbíš se mi, jen ho sřezej, jako bys to byl ty. neboj a přitni mu. Aji za mě.
  • Socani a rudoprdélníci jedno jest.
    • To doma bydlíš s pěknou pakáží, zkus je v noci vystřílet, jak matku tak fotra, komunistické bestie.
      • Ale, pane Lumíre, nabádání k vraždě je trestné.
    • Topkaři a modroprdélníci jedno jest.
      • Opakovaný vtip přestává být vtipem. Holt jsou tací, že se na vlastní myšlenku nezmohou.
        • Holt velké a přínosné myšlenky se musí přebírat.
    • Ano, pravdu díš:

      Komunismus, nacismus a mor

      http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18414
  • Užvaněný Zaorálek, jako většina politiků z Brynclu se už nemůže dočkat, až tak bude hrabat.
    • Dobře víš, že nemáš pravdu, tak drž hubu.
      Pro ČSSD, jestli pánové si nekoupíte média, tak v této posrané republice si škrtnete jen když vám to dovolí prolhaná, zločinecká, zlodějská strana ODSS.
      Je to smutné, ale je to tak.
      • Kdo dobře poslouchal Zaorálka tak musel slyšet jak podle vlastních zkušeností a představ soudí ostatní.Ví, jak by se chovali oni ve stejné situaci!!!!!
      • A pokud se dostane ČSSD k lizu budou mít velké starosti, koalice hospodaři, metodou po nás potopa
        • Jak může být potopa , při průběhu již peobíhající potopy???Náš člun budou modrý zloději. Konečně nás budou muset nosit a tvářit se , že rádi :)))))
      • Podívejme na chudáčka...
        • Ty mymrdané prasečí lejno, ty ani nevíš ty trotle, kdo to byl Čepička a teď tady unavuješ, vlez na svoji vykurvenou matku a udělej si dobře, hnoji.
          • Otom už mluvil Vlasta Burian, ten přeci říkal , pověsíme Čepičku. :)) Jo .... ještě něco Kolomazník tady vypouští svůj životopis :))) fuj prase :)))
          • Armádní generál JUDr. Alexej Čepička, ministr národní obrany A na zbytek té hnusárny není nutné reagovat.
        • Podívejme na čepičku...
          • Ty se fakt nezmůžeš na vlastní myšlenku, soudruhu?
            • To, co tady produkujete jsou opravdu Vaše vlastní myšlenky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit