Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD má neomylný instinkt vždy so zvolit za předsedu nějakého hlupáka!
    A Sralbotka už vykřikuje, že se bude funkce držet jak lejno košile! *2* *2* *1* *1*
  • Socani, i když má každý koupený titul JUDr., si naběhli v kaze žaloby jejich bývalého advokáta Altnera a úroků z nezaplacení smluvní práce na domu Socanském. Teď jim nezbývá, než vytunelovat nebo dostat tučnou provizi za podhodnocený prodej dolů na těžbu Lithia. To oni umí. Viz. OKZ apod. Nevolte je nikdy. Záorálek je puk pukovič pukov, který jen kydá a Sobotka je legitimní zloděj.
  • To mi hlava nebere. 20 let sedí ve vězení a jak vyjde ven - prý malý zlodějíček dnes boural v Mercedesu za 2 mega. Kdyby kdokoliv z nás seděl tak dlouho, tak je finančně zadlužený, bez práce a bez prostředků pod mostem. No holt, pravda je asi někde jinde.
  • A ještě jsou tu vyčkávající a na příležitost čekající Hašek, Tejc a Zomola...
  • Babiš: Zaorálek je demagog, ale koalici s ČSSD nevylučuji...

    No uvidíme, zatím všechny strany vylučují spolupráci s ANO...
  • já volím pedofila Alabamu
    • no jsistě je to tvůj táta
  • neměl byste vstoupit do ČSSD, abyste mohl udělovat své rady přímo Zaorálkovi a Chovancovi? Případně dalším členům vedení ČSSD? Vy to přece víte všechno nejlépe.
  • Neklépe kdyby si vyrhnuli rukávy a šli makat za mzdu,kterou navrhli a odhlasovali at také zkusí,jaké to je potácet se na hranici chudoby.A nejen oni.Za podmínek poslance a nejen platových dokážu žvanit i já,když poslouchám p.Korteho,Bendu a jemu podobné individua tak mám pocit že místo nic může sedět i cvičená opice.
  • Co pro ČSSD a pro ČR Zaorálek za své působení estabilišmentu vlády udělal? Já nevím, vy ano? Zemana volit nebudu, ale jeho slova: byla to opatrná servisní vláda, která nic podstatného neudělala, tak s tím musí všichni souhlasit.
  • No, co bude s ČSSD po volbách? No co by - nebude parlamentní stranou :-))) teda pokud jsou lidi alespoň trochu normální a půjdou volit! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit