txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (23 příspěvků)

 • kritik (skrytý)
  8 se líbí, 1 se nelíbí

  Pane strašík nestrašte Trump je produkt výchovy v USA,když nebude podle něho tak nebude nic.Protože USA je pro některé nepřizpůsobivé lidi vzor tak mě vůbec nepřekvapuje co se tady za 29 let děje za zrůdnosti,vyhazovy z práce, vraždy apod.Korupce na nejvyšších patrech.To se musí komunisti smát Jakeš a další dosud žijící Štrougal atd.Je mi z této společnosti smutno a bohužel stává se to společenským jevem na všech stupních neřízení tohoto státu.Čuba nechodí do práce a dostává nechutné peníze,že to není normální soudruzi z ČSSD?

  14.3.2018
 • x (skrytý)
  2 se nelíbí

  Bylo by dobré párkrát navštívit jak USA tak i CCCP a poznat obě země a udělat si vlastní názor. Opakováním blábolů ze stranického školení a "rudého" tisku se pisatel pouze ztrapňuje.

  14.3.2018
 • pip (skrytý)
  4 se líbí, 6 se nelíbí

  Proč nazývate Ovčáčka rakeťakem?

  13.3.2018
 • jura (skrytý)
  10 se líbí

  nevím kdo je rakeťák, ale znal jsem jednoho bombarďáka vaška šaška vraha srbských dětí, už se smaží v pekle

  13.3.2018
 • Bubble (skrytý)
  3 se líbí, 7 se nelíbí

  Já zase znám jednoho, koho západní tisk nazývá Milosh Bublinková P.del, který hrozil premiérovi holí, novináře nazývá swině které by se měly střílet atd.

  13.3.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  3 se líbí

  Sobotka si zasloužil tou holí napraskat! Hnůj všech hnojů co neumí ani jeden cizí jazyk)))

  14.3.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  4 se líbí

  Jojo souhlasit s bombardováním děti,to musí jen kreatura otupela alkoholem,jen ať se smaží dál.

  14.3.2018
 • Bublane máš pravdu (skrytý)
  3 se líbí, 2 se nelíbí

  ale pokud někdo hrozil Sobotkovi holí je to jen moc dobře. Měl jej i přetáhnout! Vivat pan Zeman! Jasně že socani jsou povl.Nepochybně.

  14.3.2018
 • vejprty wo.cz
  6 se líbí

  Kim a Trump tak vytváří avantgardu globálního mírového úsilí. Kim bude doma adorován a s Trumpem budou kandidáti na mírovou nobelovku. Nemožné se možná stane realitou.

  13.3.2018
 • vitastrnad tiscali.cz
  12 se líbí, 1 se nelíbí

  Toto je výhra rozumu nad debilitou. USA chtěly stále jenom útočit, zničit Koreu. Rusko však vyzývalo mnohokrát Amíky k jednání. Že provokacemi v podobě vojenských cvičení poblíž korejských hranic povede jenom k válce. Protože ani malý Kim si nenechá pořád diktovat od USA. A tak nakonec dochází k tomu nejrozumnějšímu . k jednání. A tak by to mělo být i mezi NATO a Ruskem. Jenže pitomí generálové se zelenými mozky nedokáží překonat své ego a budou dále harašit zbraněmi a osočovat Rusko z agrese. Přitom agresívně se chová ten, kdo se rozlézá po světě a diktuje všem, jak se mají chovat. A to je jednoznačně USA.
  Tak doufám, že toto jednání s Koreou může být třeba začátkem ke změně.

  13.3.2018
 • BTW (skrytý)
  5 se líbí, 2 se nelíbí

  Přééésně, Kim je borec, celá ČR v čele s Milošem Zemanem za ním stojí
  WOW !!!!!

  13.3.2018
 • Bubble (skrytý)
  1 se líbí, 12 se nelíbí

  "agresívně se chová ten, kdo se rozlézá po světě a diktuje všem, jak se mají chovat."

  Čečensko, Abcházie, Osetie, východní Ukrajina, Krym, Střední Východ, podvratná činnost ve vyspělých západních zemích... kdopak to dělá?

  13.3.2018
 • Dělá to takové (skrytý)
  4 se líbí, 6 se nelíbí

  to slizské vlezlé a úlisné prase z Kremlu. Se všemi si to rozházelo a tak je ve chlívku samo.A tak už zůstane než jej porazí.

  13.3.2018
 • vitastrnad tiscali.cz
  7 se líbí

  Je vidět ta zaslepenost a totální nedostatek informací a rozumu. Čečensko, .... jsou části světa, kde je velké zastoupení muslimské populace a ta vždy bojovala proti všem za prosazení islámu. Rusko v těchto částech světa jenom muselo udělat pořádek. Nic víc. Východní Ukrajina - tam by bylo vše OK, kdyby Západ nerozpoutal Majdan a hlavně kdyby Porošenko nevyhlásil všem Rusům (hlavně na východě Ukrajiny) přímý boj slovy: "Rusové budou rýt držkami zemi, nebudou chodit jejich děti do škol, ..." Tak pokojnými demonstracemi dali lidé na východě Ukrajiny včetně Krymu najevo, že se jim to nelíbí. A tak na ně Jaceňuk vyslal tanky. Tak se museli začít bránit. Nic víc. Jenom trotl to vidí jinak. Jaká podvratná činnost ve vyspělých západních zemích? Provádí standardní špionáž. To historie USA je plná totálních zásahů do samostatných vývojů zemí ve světě. Indonésie, Írán, Panama, Afghánistán, Palestina, Saúdská Arábie, Kosarika, Vietnam, Korea, Irák, Sýrie,.... Takže chtělo by to přečíst si více ve světovém tisku nebo poslechnout i zahraniční zpravodajství. Ne jenom poslouchat ty neskutečné lži šířené našimi médii v čele s ČT

  14.3.2018 upraveno
 • BTW (skrytý)
  4 se líbí, 2 se nelíbí

  Novorusko stojí v jednom šiku za Kimem

  Vivat Putin  YEAH !!!!

  13.3.2018
 • Concita Tirador Wurst (skrytý)
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  My hned za vámi v druhém šuku.

  13.3.2018
 • Pavel_Jegl tiscali.cz
  12 se líbí

  Na Slovensku jedou jinačí styly *8* *8* *8*
  youtu.be/1PZ0QllKZ8U?t=86
  Přiznal se Igor k vraždě Kuciaka, nebo ne?

  13.3.2018
 • OK2017 (skrytý)
  10 se líbí, 1 se nelíbí

  Strašíku, ve výčtu důvodů, které vedly k tomu, že Kim Čong-un je ochoten sednout si s Trumpem k jednacímu stolu, jsi vynechal ten nejpodstatnější: Už má nejen jaderné zbraně, ale i fungující rakety (patrně středního doletu, ale to zatím stačí). A to mu dává pocit rovnocennosti, a na druhé straně je to něco, co musí brát i Trump vážně. Samozřejmě to ještě neznamená, že se tihle dva budou schopni na něčem dohodnout, ale pokud ano, tak to rozhodně nemůže a nebude vypadat jako úplná Kimova kapitulace. A pro Kima pořád zůstává cílem to, co se stalo ve Vietnamu: Sjednocení země takové, že ani na jedné straně nepadaly hlavy vůdců a takto vzniklý stát čerpá výhody z obou do té doby "neslučitelných" systémů.

  13.3.2018 upraveno
 • ne-ovčan (skrytý)
  7 se líbí, 1 se nelíbí

  co si myslí strašíci z TI je mi vcelku jedno, ale nějak se mi zdá, že některým neoconům ono jednání o smíru/možná i o míru/ to začíná dost vadit !

  13.3.2018
 • Bubble (skrytý)
  2 se líbí, 5 se nelíbí

  Toho zakrslého komunistického rakeťáka by bylo třeba zavřít do hladomorny a každý den mu vysázet padesát ran holí na p.del a on by hned věděl co má dělat.

  13.3.2018
 • Terminator tiscali.cz
  3 se líbí

  Tím senilním trotlem myslíte jistě kačera Donalda.

  13.3.2018