Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Super atypická stavba. :) Jasně, žít bych tam asi nechtěl, investice bude v řádu desítek milionů (zvlášť v současné době). Ale jako koncept je to fakt super. Docela by mě zajímala sorta lidí, která v tomhle dokáže reálně žít. My máme klasický rodinný dům, vinylové podlahy od https://www.floorforever.cz/ a prostě pohodička. ;-) 

  • takové atypické stavby mne vždy fascinovaly.....něco podobného jako meteorologická stanice na lomnickém štítě, chaty na piliřích uprostřed moře, budhistické kláštery v Číně na skále přístupné pouze žebříkem.....
    • Mě se zase líbí podzemní domy - nenáročné na údržbu, odolné proti vichřicím, v létě chládek, v terénu nenápadné...
      • jakékoli atypické stavby.....na vrcholu skály, uprostřed moře, pod mořem, pod zemí.....prostě netradiční konstrukce....
  • není trvale obýván...protože to nejde, jak je pravidlem u těchto architektonických exhibic.
    • by se jistě dal vyřešit....otázka je investice a kdo by chtěl tam žít trvale, anebo se pouze jedná o konstrukci plánovanou jako případně lukrativní "hotel" zajišťující díky své vyjímečnosti zájem víkendových hostů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit