Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rotný Procházka byl už na čtvrté misi. Inu - tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu.... riziko profese.

    Ovčáček vykřikuje, že v Afghánu se bojuje za Prahu - je to prostě d.ment tenhle člověk. 

    • vanhorne

      "se chodí se džbánem pro vodu"

      Tak at se ti to ucho utrhne zitra.

      • Vážený Vanhorne, vědom si toho rizika, nikdy bych se nedal naverbovat pro takové svinstvo. Ale když jsou někomu dražší peníze, než život.....

        Prostě pracovní úraz s následkem smrti. To se v jiných profesích stává také a nikdo o tom tolik nepíše.

        Snad se mi to ucho neutrhne..😉

        • vanhorne

          "když jsou někomu dražší peníze, než život"

          Vazeny Jindrichu, tak to vidi civilians, kdo slouzil to tak primocare nevidi a v ruznych pripadech penize nehraji takovou roli jakou jim prikladas.

          • Díky za poznámku. Já asi ne, protože já se tam za žold nehrnu. Ano, vidím to jako civil, to je pravda.
            Myslíte, že vojáci české armády jsou tam z přesvědčení a kvůli ideálům? No, jak myslíte.

            • vanhorne

              "jsou tam z přesvědčení a kvůli ideálům?"

              To nikdo nevi jen oni sami jake pohnutky je k tomu vedou.Esprit de corps?

  • Není to potěšitelná zpráva.Nicméně její tragičnost navíc podtrhuje ten nukleární blb Zaorálek, který se o tuto informaci otírá. Absolutní hlupák ,nula a parazit ve sněmovně přeci nemůže mluvit do takových věcí! Kde vzal tento obyčejný socanský šmudla tu drzost se k něčemu takovému vyjadřovat? Absolutní okraj společnosti i politiky se dere furt na slunko.

    • KIMCID

      až se začne vyjadřivat společnost ,jako koncem šedesátých let v USA tak pomažeme z Afghánu domů

  • Miloslav

    Smutnou skutečností je, že drtivá většina politiků na celém světě považuje za samozřejmost, že se vlády všech států buď připravují na válku nebo vedou válku. Válka vedená podle pravidel dohodnutých v Ženevských úmluvách? To je něco jako sportovní utkání, ale válka je především zlo spočívající v maření lidských životů  a ničení pracně vytvořených hodnot. Jsem toho názoru, že je nejvyšší čas tuto skutečnost změnit, a to především vzhledem k existenci neustále zdokonalovaných jaderných zbraní. Válka s použitím jaderných zbraní by měla katastrofální následky nejen pro celé lidstvo. Jaderná válka by ohrozila existenci všech živých organizmů na celém světě. Všichni rozumní lidé na světě by se mněli spojit a prosadit nastolení trvalého míru na celé planetě. Jednu možnou cestu k nastolení trvalého míru na celém světě popisuje článek: KDO OVLÁDÁ SVĚT?

    https://miloslav7.blogspot.com/2018/09/kdo-ovlada-svet.html

  • Chudák člověk a jeho rodina...

    Ze žvástů některých uvědomělých politiků a lampasů aby jeden blil.

  • KIMCID

    vzpomeňme na protesty proti válce ve vietnamu.a nakonec se našel statečný prezident usa co armádu stáhnul

  • měli by přepravit mrtvého i všechny živé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit