txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (119 příspěvků)

1 2 3 4 6 Starší

 • klimap tiscali.cz
  1 se líbí

  Doufám, že Kalousek konečně skončí!

  18.10.2017
 • sarik tiscali.cz
  5 se líbí

  Zlodousek at už táhne a neotravuje, normální člověk mu nemůže dát hlas, snad jen hulibrci bruselští

  15.10.2017
 • jajasa tiscali.cz
  17 se líbí

  Kalousovi sebevědomí nikdy fakt nechybělo, jediné co mu chybí jsou voliči. Proč asi? Vždy se choval povýšeně, mluvil s lidma jako by to byli b.l.b.c.i. kteří nic nechápou a on chudák jim to musí vysvětlovat. Patrně to nezabírá. Možná by se měl také jednou zamyslet nad tím, co dělá blbě, ale to se nezamyslí, protože je se sebou nadmíru spokojený a to fakt není normální. Ale můžu mu poradit. Možná, kdyby se stáhl z vedení a z obrazovek a z politiky vůbec, možná by ta strana měla jakž takž šanci. Pořád nechápe, že ji brzdí on, přímo osobně!

  12.10.2017
 • AntiPolitikaČR (skrytý)
  17 se líbí

  Fiala není vůdce pravicové strany. Dejdar je tragéd, který zahrál kvalitně pouze Ozáka a Tanečníka, jinak podprůměr. Kalousek je rádoby finančník a ekonom, ale jeho působení ve vládě a jeho výsledky(padáky, tanky a NC Paladium) jsou opravdu tragické. Už zmiste z povrchu zemského a nevracejte se nikdy! Raus! Exit! Fuck Off bastards.

  12.10.2017
 • kiute tiscali.cz
  16 se líbí, 2 se nelíbí

  Myslím si, a myslím si i, že nejsem sám, že zázrak se ještě nestal, zatím, ale stane se, a už za pár dnů, kdy většina poctivých, pracujících a jinak okradených občanů této země, které okradli bývalí soudruzi, nyní v ODS, v KDU ČSL, v TOP 09, že my všichni a v těchto dvou dnech rozhodneme o budoucnosti naší krásné země, prodali nás a sami si nakradli a my? my to jen a jen denně platíme. A co to tak obrátit, že by už konečně Topolánkové, Sobotkové, Dalíci, Grossové (jeho manželka), a tisíce dalších, že by už i oni nám konečně zaplatili, ano, musíme vyhrát volby, stát za prezidentem, za panem Zemanem a odsoudit ty, kteří si to zasluhují, jsme národ a tak za něj bojujme.

  12.10.2017
 • LOL (skrytý)
  16 se líbí

  Dneska přišly do baráku předvolební noviny "Jasně! MODRÁ". Na úvodní stránce je nějaký svazák v brýlích jménem Fiala a Dejdar, který je vehementně podporuje (možná i zadarmo). Ano, Dejdar je ten, co zdrhnul před věřiteli do Států a sem prý jezdí jenom "pracovat". Prý vidí renesanci ODS.
  No, já vidím, že z té poloviny balíku, kterou jsem si vzal, bude spousta krásného papíru na podpal. Na nic jiného se tyhle populistické sra*ky totiž nehodí *5*

  12.10.2017
 • pamětnik (skrytý)
  7 se líbí

  A nehledí náhodou do ři,,,ďupy co pos,,,,dělala a co by ještě šlo pos,,,,dělat. ukrást,prodat.....bo na co zapoměla pos,,,dělat....... *1* *1* Jak se říká,pachatel se vrací na místo činu

  12.10.2017
 • vaclav.nehasil tiscali.cz
  18 se líbí, 2 se nelíbí

  Bohužel pro Vás - musíte se s tím smířit. Dávám za pravdu pisateli, který sestavil novou vládu ve složení ANO, KSČM a Okamura. Totiž při současné vládní situaci, že nikdo nechce být ve vládě s nikým je to zřejmě nejpravděpodobnější scénář (pokud ANO vyhraje volby). Jinak co se týče pravice to snad není potřeba ani komentovat (pokud si představím různá vystoupení jejich přestavitelů a jejich rádoby chytrosti jak řídit tento stát a nikdo jiný vládnout přece tak perfektně neumí, v předešlém vládnutí nikdy nic nedokázali , ale tváří se jak páni bozi na které nikdo nemá, ne holt jen když se oni budou mít dobře.)

  12.10.2017
 • jako anonym (skrytý)
  4 se líbí, 14 se nelíbí

  To je nesmysl, do koalice s ANO nepůjde nikdo. Už vůbec komunisté, kteří to sami odmítli. Babiš zůstane sám a dobře mu tak š m e j d o v i !!!!!!!

  12.10.2017
 • AntiTOP (skrytý)
  6 se líbí, 3 se nelíbí

  To by bylo za předpokladu, že by snad šlo o kulturní, vzdělanou, zkušenou a inteligentní politickou garnituru(: Zapomeň!

  12.10.2017
 • kiute tiscali.cz
  3 se nelíbí

  Je to složité, ale asi nevíš, jak voní čerstvě napečený chléb a s máslem?, a teď uvažuj, snad na to máš mozek?

  12.10.2017
 • senil mojeid.cz
  10 se líbí, 1 se nelíbí

  K žádnému zázraku ale nedojde, jak ukazují průzkumy. Bude vládnout ANO + KSČM + Okamura. Top09 není ani pravice. A tak jediná pravicová strana v parlamentu bude ODS - a ta je zdiskreditovaná.

  www.nekorektne.eu/dis.../volby

  12.10.2017
 • Asi tak (skrytý)
  12 se líbí

  Přidáme důchodcům. Z čeho, to politici zatím nevyřešili

  ,,Stát má jen ty peníze které od občanů (na přímých a nepřímých daních) vybere a co lidem chce do kapsy jednou vložiti, musí jim napřed z kapsy druhé vytáhnouti" Pythagoras na Samosu a po něm i Keynes, Samuelson a další učili že země, město, obec ani rodina dlouhodobě nesmí utrácet víc než mají možnost našetřit. POZOR NA VOLEBNÍ SLIBY.

  12.10.2017

1 2 3 4 6 Starší