Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přímo mariuhana se koupit zatím nedá, ale jsem rád, že se na trh dostávají alespoň alternativy v podobě CBD produktů. Já jsem si například před nedávnem objednal CBD olej a jsem s ním naprosto spokojený. Má velmi silné účinky, takže mi na moje problémy téměř ihned začal pomáhat.

  • To zní jako věc, která by mě snad ani nikdy nenapadla. Česko se opravdu každým krokem vrací zase zpět :). Já jsem v poslední době hodně propadl cbd olejům a podobných věcem. Našel jsem si je na stránkách https://www.cibdol.cz a musím uznat, že jsem velice spokojen. Je možné, že i CBD bude jedním z mých dlouhodobějších léků. :)

    • Kdyby jste chtěl vyzkoušet i něco chutnějšího, než jsou jen CBD oleje, tak doporučím kvalitní CBD květy https://www.cbdcko.cz/cbd-kvety/  , které jsou úžasné svojí kvalitou a chutí

  • To jsem zvědav jakým zázrakem vypěstují ještě letos dostatek konopí když vegetační období začíná za dva týdny. Jestli to budou dělat jak číňani v opuštěných fabrykách nebo UOHS požádá o odložení jara na léto a léta na podzim.

    Snad byl nějaký termín pro odvolání. ..... Ikdyž v tomhle kocourkově... *1* *1* Konec konců tomu velí starý Becherovka tak jak to tak asi může vypadat.
    • prodají zabavené z vietnamských pěstíren *3*
  • Marihuana sice nezamíří na trh, ale Zemák možná zamíří zpátky na Vysočinu.1* *1* *1*
    Podařilo se v minimálním čase sesbírat 11 000 hlasů pod petici, za odstoupení tohoto mírně řečeno, morálně a duševně narušeného člověka.
    • Miloš Zeman je vlastizrádce, tvrdí petice. Projedná ji Senát

      http://zpravy.aktualne.cz/domaci/milos-zeman-je-vlastizradce-tvrdi-petice-projedna-ji-senat/r~30ad4944cd4f11e497be0025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1

      Moc si od toho v tomto zkorumpovaném Švejkolandu bez vlády práva neslibujme. To by musel někomu přimalovat tykadla.
      • a to je dobře *3*
    • 11.tisíc debilů mělo bejt aktivní v době kdy Klaus podepsal amnestii *9*
      • Větší vinu na tom má Nečas-Nagy. President jakožto ne(z)odpovědný, čili nesvéprávný kladeč věnců sám nic rozhodnout nemůže. Nečasovi-Nagyovi k tomu jistě pomohl ten deb*l z Brynclu, kterého si ti dva gauneři dosadili místo ministra Pospíšila, kterého vyhodili z hodiny na hodinu. Asi proto, že Pospíšil by jim tu p*asárnu nejspíš zhatil. Je s podivem, že Nečas-Nagy za tu lumpárnu nesedí. Vlastně v našem kryptokomunistickém gaunerstátě je to normální. Zavírá se když někdo politickému gaunerovi přimaluje tykadla. *16*
      • On nám to ten přeslečený bolševik zapoměl nahlásit.
  • A jéje, politruk ze s Plzně má zase psychotický záchvat a halucinuje děsivé tečky. *1* *1* *1*
  • tečko coby soudruzkoPusinko, nechej už toho nebo dostaneš takovou na solar že to neustojíš gaunere.
    • Simona. Jinak v Plzni jsem nikdy nebyla brouku.

      Pokud tě zase straší tvůj imaginární třídní nepřítel Tečka navštiv psychiatra.
      On už ti ho z hlavy vyžene. *15* *15*
  • Je pravda že je to nespravedlivé.

    Marihuana je démonizovaná zatímco cigarety i alkohol tedy jiné návykové látky
    jsou tolerovány.

    A co tzv. léky? Jsou to jen chemické přípravky. V jednom ohledu pomůžou v druhém
    uškodí. Proto je alternativní medicína založená na bylinách také v nemilosti.
    Protože trh s léky je hodně lukrativní a firmy na něm bohatnou.
  • Pacienti musejí z našho státu lézt po stropě!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit