Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle

    Češi holt nejsou blbí 😀

  • KIMCID

    Foktka nese název :Já to pos.ala :D

  • v Paříži jsou zase obrovské protesty proti vládě a falešnému prezidentovi, u nás to  nikde není, jaktože o tom nepíší Jéglové, Justové, Strašíci, Šídlové, Potrefenové a podobní Šorošovi špinavci

    • Asi budeš muset domů na Sputnik.
    • havloidní demokracie po teroristicku

  • Spící panna - chladna z rána!

  • Jasně že největším frajerem je pan Orbán. Tady bychom se měli učit! Evropa není pro každého. Africký odpad nás tady co nevidět zahltí.A všichni s nataženou dlaní. Tady kluk maďarský se jasně dlouhodobě profiluje. Nikdy tam nezapomenou jak hordy cizokrajných vyžírek mašírovali po dálnici na DDR.Mít my tady Havla nebo Hloupého Karla - to by tady vyžírky rajtovali ve vlastních autech. Státem koupenými.

  • Je to divný průzkum, když lidé věří slovenskému zrádci Kiskovi. A taky nevěřím, že by byl Putin tak na chvostu. Inu - nezávislý průzkum

    • Jasně - pokud se výsledky průzkumu veřejného mínění někomu nelíbí, tak jeho výsledky hned zpochybní...
  • Tak nevím, ale skoro bych řekl, že Merkelová a Putin budou dnes těžko usínat! Češi jim nevěří!!!

    Češi nevěří ze zásady nikomu. A nejvíc sami sobě. Takoví jsme my. 

    • Já bych řekl, že nejsme hlavně schopni vlastního úsudku. Máme zaslepené hledí a nedokážeme se oprostit od zaslepené zášti. A pak nám bohužel často uniká spravedlivý pohled na věc

      • Zřejmě se budete lišit v tom "spravedlivém pohledu na věc".

        To je velice relativní 🙂

      • "Já bych řekl, že nejsme hlavně schopni vlastního úsudku."

        Taže mám vlastně štěstí, že nejsem Čech...

  • Já nevěřím zprávám z Tiscali.

  • Nevím komu věří nebo nevěří Češi, bo v Čechách nežiju ale Moravané jak u nás sleduji Putinovi většinou věří....https://obcanskyparlament.webnode.cz/vynosy-a-prohlaseni/   jenže o nás se tradičně mlčí, poněvadž narušujeme oficiální propagandě její agitační žvásty.....

    • To jsem právě napsal. Že ten průzkum je divný, když zrádci Kiskovi věří tolik lidí a naopak Putinovi, který si dle mého názoru vede mezi lidmi velmi dobře, dali téměř poslední místo? To musel naštelovat nějaký zmetek, neodopovídá to skutečnosti

  • Merkelové hlavně nevěří velká část Němců, většinou kvůli "migrantům" atd..a Putinovi zas citelně méně nevěří určitá, avšak nemalá část lidí v RF, což zdaleka v tom počtu mnoha národů i etnik v RF., nejsou jen Rusové, protože mnoho lidí naštval důchodovou reformou, přesněji o dost pozdějším odchodem do důchodu, mimo jiné a další problémy..Dělat tyhle "průzkumy" u nás., je tzv.o ničem... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit