Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až Kim Čong-un vypije tolik chlastu a vykouří tolik cigaret, jako náš pan prezident Miloš Zeman, tak může teprve něco vykládat.
  • Vložil jsem se do pátrání a případ je uzavřen. Ruský NoviČok se v ČR skutečně nachází!
    Odhalil jsem ho. Marné bylo jeho maskování. Marné bylo zatloukání ze strany BIS.

    Ruský agent Vladimír Železný založil televizi Nova. Takže Novi už se nám rýsuje.
    A kde mám čuka ptáte se oprávněně. Zde. Sovětská zásilka na Barandov před listopadem 1989 obsahovala materiál s názvem Čuk a Geg.
    A tak na území ČR máme Novi i čuk. Dohromady Novičuk.

    Váš reportér Radek John. Najdu všechno. Jehlu v kupce sena nebo jak my vzdělanci říkáme oblečenou dívku v bordelu.
    • židozednář železný oloupil tuto zemi o miliardu korun a to vše za požehnání Veškrny a jemu podobných darebáků...a ten stejný Veškrna prodal veškeré vojenské výzkumáky mafianské pseudofirmě, která nejenže vyvíjela novičok, ale také spousty jiných jedů a jedovatých látek.Ta stejná firma vykoupila od veškrnovi vlády několim set tanků a obrněných transportérů za směšnou cenu á 10 tisíc za kus....to jen pro pořádek
      • Můžu potvrdit, taky jsem si dva tanky koupil, jeden dokonce se slevou na 8 tisíc, má mírně ohnutou hlaveň, což mi ale nevadí.
      • Vladimír Železný byl okraden o televizi Nova. Zloděj byl američan Lauder který
        spolupracova se zdejší politickou mafií. O tom se dodnes mlčí.

        Stačí se podívat na youtube: Ladislav Jakl / Petr Štěpánek - Spacáková revoluce v ČT/ Arbitráž (NOVA) - Debatní klub
        • ano , ano , Lauder byl velký kamarád václava havla...a také sponzor svého času
    • proč to tady jako ventiluješ? Máš pocit že jsi vlastní blbostí oslnil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit