txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (28 příspěvků)

 • Putin=Hitler (skrytý)
  4 se líbí

  Snažíš se tu marně ruský trolle! Existují jasné důkazy, že Novičok byl z Ruska a likvidace Skripala je součástí dlouhodobého ruského programu, ve kterém se hodí kdejaký dement, aby to zpochybňoval. Jak je to dlouho co jsi ty a jeden blbec z Hradu tvrdili, že Krym nikdo neobsadil, že je to výmysl Ukrajiny a že žádný ruský voják na území Krymu nikdy nevstoupil. *11*

  30.3.2018
 • josef.servit.9 facebook.com
  3 se nelíbí

  Slavkov obrněné transportéry USA, Estonsko Britské tanky, atd. Slovensko začne provozovat letiště Piešťany a Košice! Všechno se urychleně připravuje?Já bych těm slovanům moc nevěřil, nesežerou co jim předhodíte a silou to také nepůjde! Mají velké zkušenosti se Sověty! Kiska je největší průúserr za posledních dvacet let!

  21.3.2018
 • opel (skrytý)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  Co pamatuji, tak Anglické království chtělo vždy klid a mír pro své občany. Evropské státy to pocítily v třicátých létech, kdy v Mnichově Anglie spolu Francií a Itálií zachránily Evropu od llWW......? Později se situace obrátila a tisíce námořníků a letců z celého kontinentu položili životy za královnu. Nebýt materiální pomoci USA a ofenzivy po celé délce fronty mezi Německem a bývalým SSSR, tak se dnes v Londýně mluví německy.

  19.3.2018
 • zaris tiscali.cz
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Takže kdyby třeba někdo zastřelil Kalouska kalašnikovem, může za to Rusko?!

  14.3.2018
 • josef.servit.9 facebook.com
  3 se nelíbí

  Je to jinak Britové to podělali s Brexitem tak potřebují odklonit svoji neschopnost!

  21.3.2018
 • O.F. (skrytý)
  2 se líbí, 3 se nelíbí

  USA úzce spolupracovaly s Uzbekistánem při zničení nákazy pozemků, na nichž se zkoušela nervově paralytická látka Novičok, jíž byl ve Velké Británii otráven bývalý plukovník rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera Julie. Vyplývá to z článku uveřejněného v listě The New York Times v roce 1999. „Uzbekistánský prezident Islam Karimov, znepokojený zdravím občanů a vlivem chemických látek na životní prostředí, se rozhodl zbavit se zbraní hromadného ničení. Od té doby začala jeho vláda úzce spolupracovat s americkým obranným rezortem.

  14.3.2018
 • Putin=Hitler (skrytý)
  2 se líbí

  A co tím chtěl básník říct? Každý ví, že Novičok mají jedině Rusové a ti ho taky použili. K čemu jsou vlastizrádcovské bláboly o protichemické ochraně v ČR a NATO apod? V Rusku v současné době vládne fašismus, hospodářství jde pod vedením Putina do kytek a jediné co takovým režimům zbývá je vraždit opozici a obsazovat okolní státy - přesně jako to dělal Adolf Hitler. Na tom nic nezmění ani Ruskem placené lži ani blábolení legračního staříka Miloše Zemana.

  30.3.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  3 se nelíbí

  Kúpil špatný kokaín asi ve večerce,kde pracoval vietnamský agent ksi ksao.

  13.3.2018
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  1 se líbí, 3 se nelíbí

  U nás v mrazáku v marketu Billa prodávají ruskou zmrzlinu! Jak se tam proboha dostala? ))))))))

  13.3.2018
 • O.F. (skrytý)
  1 se nelíbí

  To to trvalo. Ve čtvrtek konečně může začít válka s Ruskem. *9*

  13.3.2018
 • jojo (skrytý)
  6 se líbí, 3 se nelíbí

  sovětským tedy více jak 20 let starým? *2*

  13.3.2018
 • tirador tiscali.cz
  1 se líbí, 2 se nelíbí

  Prý ho dovezl SOHR jako důkaz pro použití chem. zbraní v Sýrii. *1*

  13.3.2018