Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    No, bohužel je to tak a nebude to nejspíš lepší. V Bruselu existují obří administrativní haly plné úředníků, kteří jsou placeni z evropských peněz a jejich cílem je omezovat, regulovat a dohlížet. Já netvrdím, že by tam neměli být. Ale na druhou stranu jsou tu věci, které prostě nedávají smysl. Jasně, zabíjačky by měly proběhnout v rámci nějakých regulí, ale zase berme v potaz to, že jde o silnou českou tradici.

  • za své koupím,za své vykrmím,ze svého nechám porazit,ze svého sním a rozdám....
    nevím čemu EU nerozumí *16* *16* *16*
    • EU nerozumí tomu proč je v Čecourkově všechno zakázáno na rozdíl od jiných členů....
    • ... jediný, kdo nerozumí, jsi ty, radost pohledět na primitiva, který neumí ani psát :)))
      • Nám tu káže moula, co neumí větu velkým písmenem?
  • No a maso ze zabijačky je samozřejmě také daňový příjem takže i z to co dáte sousedovi zdarma jste povinen uvést do svého daňového přiznání průměrnou cenou na trhu jako svůj příjem a zdanit , no a samozřejmě i to co doma sníte .....nedejbože si za maso vzít nějakou kačku to pak si budete muset pořídit ještě terminál na EET....
    • Já do přiznání, co mu dám? To jsi popletl, ty popleto.
      Nepeněžní příjem souseda zdaňuje soused, pokut to není od daně osvobozeno,
      • Každé zvíře které doma porazím mi jde do mého daňového přiznání průměrnou cenou na trhu jako můj příjem a je jedno jestli kousek někomu dám nebo sním všechno doma protože podle místních předpisů múžu oficiálně použít maso z domácí porážky pouze a jen pro vlastní potřebu .....
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410921-zeman-oslabuje-evropu-pustil-se-do-prezidenta-eurokomisar-oettinger.html

    tihle tleskali když se rozbíjela Libye a svou bl.ost házejí na druhé....
  • Zajímavý na tom všem je "práskačský" aspekt. Většina Čechů ani netuší, že za obdarováním sousedů, příbuzných a známých jelítky a jitrničkami porušuje zákon.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    My Moravané tyhle blbosti vůbec neřešíme
  • bijče pitom.
    Nevšiml jsi si, že je tady diskuze o domácí zabíjačce a ne nějaký tvé hloupé výkřiky do prázdna? Ty jsi nikdy asi nechoval ani nezabíjel prasátko a nikdy jsi neochutnal ještě čerstvější řízeček od právě zabitého domácího prasete. Takové jídlo bych ti přál někdy zažít, takový řízek nikdy neuděláš s koupeného masa a mohlo by být pozlacené. Domácí jelita, jitrnice, tlačenka, ovárek a další produkty když si sám doma uděláš a ochutíš se ti na jazyku jenom rozpustí snepředstavitelnou rozkoší. Nevím kde vzal autor článku, že se musí mícha dávat do kafilerky. Mícha je vlastně mozeček, který když dobře uděláš je jídlo co by mohlo být lepší, takovou dobrotu jsi nikdy nejedl. Vím o čem hovořím 50 let jsem měl ročně dva čuníky. Dle mého názoru autor článku čuníka nikdy doma nevykrmil.
    • ... jsi dokonalý primitiv, prdy vidláků jako ty, BIJEC a tupé VeseléZvíře není důvod číst :)))
  • Koukám, že bijec pitomečků alias kulihrach BTW má zase virózu a tak plácá, plácá a plácá *1* *2* *15*
    • ... jsi primitiv, kterému letos jako loni nic nedojde, ohromně si užívám bezbranné tupany :)))
  • ... omlouvám se, že už nebudu dál psát, získal jsem zaměření primitiva, to je jeho konec :)))
    • Tak teď jsi mně vystrašil.Moc.Lůza z ulice rozdává hrůzu! Se prober.Nikoho jsi nezaměřil.Žádný konec nebude.Vzbuzuješ nanejvýš salvy soustrastného smíchu.Než si pro tebe přijedou z ambulance.
  • ... nejprimitivnější primitiv se slovní zásobou 31 slov tuší správně, že si jej záhy najdu :)))
  • ... BIJEC nám opět blije v zemľance mezi cyklickými rodinnými vymrdávači po samohonce :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit